Floransa, İtalya Araç Kiralama

Ucuz Floransa, İtalya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Floransa, TO, İtalya
9 Ağu — 16 Ağu
Aynı iade yeri
Floransa, TO, İtalya
9.8 Pzt
Öğle
16.8 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Floransa, İtalya araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 65 - ₺ 251

Tüm Araç Türleri

₺ 65 - ₺ 557

₺ 140, Floransa, İtalya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Floransa, İtalya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 65 ile yılın geri kalan zamanından %54 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Floransa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %16 daha ucuzdur. Floransa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Floransa Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Floransa Araç Kiralama Rehberi

Floransa, İtalya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

7,1

Konfor

6,9

Genel

6,7

Alış/İade

6,4

Fiyat-kalite dengesi

6,8
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

7,3

Genel

9,3

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

9,3
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

6,8

Genel

6,8

Alış/İade

6,8

Fiyat-kalite dengesi

8,4
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

7,0

Genel

7,0

Alış/İade

6,8

Fiyat-kalite dengesi

7,0
Genel bakış

Temizlik

7,4

Konfor

6,9

Genel

6,2

Alış/İade

6,2

Fiyat-kalite dengesi

6,6

Floransa, İtalya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Bolonya Guglielmo Marconi Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Floransa Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Floransa içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 19 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Floransa içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Hertz, Alamo ve Budget, Floransa içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Floransa içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Floransa içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Floransa içinde konumda günlük ortalama ₺ 366 araç kiralama fiyatı ile Goldcar Rental SP, Floransa içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Floransa içinde Goldcar Rental SP tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 218'dir.

Floransa, İtalya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Floransa için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Floransa içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Eylül ayında Floransa içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu kişi Eylül ayında yapacakları Floransa seyahatinde ekonomik bir aracı tercih edecektir. Yağış miktarı ortalama 100 mm ve sıcaklık 15 °C civarındayken ekonomik bir araç, ıslak yol şartları ile baş etme kapasitesi ve sağladığı yakıt verimliliği ile ideal bir seçenektir. Floransa içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 113'dir.

Floransa içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Goldcar Rental SP, 1 konumda sahiptir. momondo kullanıcıları, bu noktalardan araç kiralarken günlük ortalama ₺ 366 ödemeyi bekleyebilirler.

Floransa, İtalya için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Floransa için hız sınırı: 50 km/saat. Floransa ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Floransa içinde bir otobanda bulursan genellikle 130 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Floransa, İtalya içinde Ağustos ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Floransa içinde Ağustos ayında sıcaklık 23 °C civarında seyreder ve 40 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ağustos içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Floransa içinde sıcaklıklar genellikle Ağustos ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Floransa içinde sıcaklıklar Toskana bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ağustos ayında Toskana için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 48,5 mm yağış beklentisi ile 23 °C civarındadır. Floransa içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Floransa içindeki havalimanlarında araç kiralama

Floransa yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Floransa seyahatini planlamaya başla