Floransa Araç Kiralama

Ucuz Floransa kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Floransa, Toskana, İtalya
22 Oca — 29 Oca
Aynı iade yeri
Floransa, Toskana, İtalya
22.1 Cum
Öğle
29.1 Cum
Öğle

Floransa Araç Kiralama Rehberi

Floransa için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.0

131 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.4

76 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.2

31 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.1

7 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.0

22 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.1

20 yoruma göre


Floransa ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Floransa Peretola Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Floransa Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Floransa içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 19 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Floransa içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, Enterprise ve National, Floransa içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Floransa içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Floransa içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Floransa içinde konumda günlük ortalama ₺ 320 araç kiralama fiyatı ile Goldcar Rental SP, Floransa içindeki en ucuz tedarikçidir. momondo kullanıcılarının Floransa içinde Goldcar Rental SP tedarikçisinden buldukları en ucuz fırsatın fiyatı ₺ 191'dir.

Floransa içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Floransa için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Floransa içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Floransa içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Goldcar Rental SP, 1 konumda sahiptir. momondo kullanıcıları, bu noktalardan araç kiralarken günlük ortalama ₺ 320 ödemeyi bekleyebilirler.

Floransa için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Floransa için hız sınırı: 50 km/saat. Floransa ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Floransa içinde bir otobanda bulursan genellikle 130 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Floransa, İtalya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Floransa içinde Ocak ayında sıcaklık 5 °C civarında seyreder ve 40 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Floransa içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Floransa içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Floransa içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Fiat 500, Opel Corsa ve Volkswagen Polo, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Floransa içinde sıcaklıklar Toskana bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Toskana için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 57 mm yağış beklentisi ile 6 °C civarındadır. Floransa içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Floransa seyahatini planlamaya başla