Torino Araç Kiralama

Ucuz Torino kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Torino, İtalya
28 Oca — 4 Şub
Aynı iade yeri
Torino, İtalya
28.1 Per
Öğle
4.2 Per
Öğle

Torino Araç Kiralama Rehberi

Torino için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.0

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.6

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.7

4 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.5

4 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

13 yoruma göre


Torino ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Milano-Malpensa Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Torino Araç Kiralama

Ocak ayında, şu ana kadar 1 momondo kullanıcısı Torino için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Torino içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Torino içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Enterprise, Hertz ve Budget gibi konumlarda sunulmaktadır. Torino içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Torino içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Torino içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Enterprise, Hertz ve Budget dahil olmak üzere Torino içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Şubat ayında Torino içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Torino seyahatine Şubat ayında çıkacaksan hava ve yol koşullarına en iyi şekilde hazırlanabilmek için ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik sınıf bir araba hem ıslak hem de kuru yol şartları ile baş edebilir. Bu şartlar, sıcaklıkların 7 °C civarında ve yağış miktarının ortalama 77 mm olduğu Torino şehrinde Şubat ayı boyunca görülmektedir. Torino içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 269'dir.

Torino için hız limiti nedir?

Torino içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Torino civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Torino içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Torino, İtalya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Ocak ayında Torino içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 1 °C ve yağışın 41 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Torino içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Torino içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Torino içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Fiat Panda, kiralayabileceğin küçük araçlardandır.

Torino içinde sıcaklıklar Piemonte bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Piemonte için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 41 mm yağış beklentisi ile 1 °C civarındadır. Torino içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Torino seyahatini planlamaya başla