Lyon, Fransa Araç Kiralama

Ucuz Lyon, Fransa kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Lyon, Lyon Metropolis, Fransa
27 Nis — 4 May
Aynı iade yeri
Lyon, Lyon Metropolis, Fransa
27.4 Sal
Öğle
4.5 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

Lyon Araç Kiralama Rehberi

Lyon, Fransa için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.4

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.1

27 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

8 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.9

22 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.8

19 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

5 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.9

13 yoruma göre


Lyon, Fransa ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Lyon Lyon-Saint Exupéry Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Lyon Araç Kiralama

Nisan ayında, Lyon için 9 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Lyon içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Lyon içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo, Enterprise ve National gibi konumlarda sunulmaktadır. Lyon içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Lyon içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Lyon içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 5 konumundan birinde Europcar ile kiralayabilirsin. ₺ 190, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 492 ödemeyi bekleyebilirsin.

Lyon, Fransa içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Lyon içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise ve National gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Lyon içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Lyon, Fransa içinde 5 konum bulunmaktadır. Bu Europcar noktalarında momondo kullanıcıları genellikle günlük ₺ 492'den kiralık araç bulmaktadır.

Lyon, Fransa için hız limiti nedir?

Lyon içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 80 km/saat ve Lyon civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Lyon içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Lyon, Fransa içinde Nisan ayında hava durumu nasıldır?

Nisan ayında Lyon içinde sıcaklıklar 10 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 60 mm civarındadır. Bu bilgi Lyon içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Nisan içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Lyon içinde hava durumu Nisan ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Lyon içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Lyon içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Class Mini Car, Vauxhall Mokka ve Ford Fiesta, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Lyon içinde sıcaklıklar Auvergne-Rhône-Alpes bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Lyon içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Nisan ayında Auvergne-Rhône-Alpes içinde sıcaklıkların 10 °C ve yağış ihtimalinin 60 mm civarında olduğunu unutma.


Lyon içindeki havalimanlarında araç kiralama

Lyon yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Lyon seyahatini planlamaya başla