Tiran, Arnavutluk Araç Kiralama

Ucuz Tiran, Arnavutluk kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Tiran, Arnavutluk
1 Tem — 8 Tem
Aynı iade yeri
Tiran, Arnavutluk
1.7 Per
Öğle
8.7 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Tiran, Arnavutluk araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 76 - ₺ 498

Tüm Araç Türleri

₺ 77 - ₺ 957

₺ 196, Tiran, Arnavutluk içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Tiran, Arnavutluk içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 76 ile yılın geri kalan zamanından %62 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Tiran içindeki ortalama bir kiralık araçtan %46 daha ucuzdur. Tiran içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Tiran Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 283, Tiran, Arnavutluk içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Tiran, Arnavutluk içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Tiran içindeki ortalama bir kiralık araçtan %21 daha ucuzdur. Tiran içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Tiran Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 386, Tiran, Arnavutluk içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Tiran, Arnavutluk içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Tiran içindeki ortalama bir kiralık araçtan %8 daha pahalı. Tiran içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Tiran Minibüs kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Hyundai Accent
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
2-3 kapılı araçlar
SICILY BY CAR

Günlük ₺ 255

18 Tem - 25 Tem
Hyundai Accent
Kia Rio Hatchback
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
SICILY BY CAR

Günlük ₺ 289

11 Tem - 18 Tem
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Alamo

Günlük ₺ 289

11 Tem - 18 Tem
Kia Rio Hatchback

Tiran Araç Kiralama Rehberi

Tiran, Arnavutluk için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

6,0
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

7,5

Genel

6,5

Alış/İade

6,5

Fiyat-kalite dengesi

7,0
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,6

Genel

6,6

Alış/İade

6,6

Fiyat-kalite dengesi

6,6
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

2,0

Tiran, Arnavutluk ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Tiran Rinas Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Tiran Araç Kiralama

Haziran ayında, momondo kullancıları için 264, Tiran kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Tiran içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Europcar, Budget ve Hertz, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Tiran içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Tiran, Arnavutluk içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında Tiran içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 162 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 162 idi. Kiralama sürecini yedi günün üzerinde tutmak fiyat aralığını yaklaşık ₺ 76 - ₺ 127 olarak değiştiriyor.

Tiran içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Tiran seyahatinde en iyi fırsatları OptimoRent tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. 3 konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 298 fiyat ile OptimoRent araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Tiran, Arnavutluk içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Tiran içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. ADDCAR RENTAL , OptimoRent ve Europcar, Tiran içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Tiran içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

SURPRICE CAR RENTAL , Tiran, Arnavutluk içinde 9 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Tiran, Arnavutluk içinde SURPRICE CAR RENTAL şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 230 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Tiran, Arnavutluk için hız limiti nedir?

Tiran içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 40 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Tiran civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 110 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Tiran içinde Haziran ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Tiran içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.


Arnavutluk - diğer şehirlerdeki araçlar


Tiran içindeki havalimanlarında araç kiralama

Tiran yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Tiran seyahatini planlamaya başla