Tiran Araç Kiralama

Ucuz Tiran kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Tiran, Arnavutluk
25 Oca — 1 Şub
Aynı iade yeri
Tiran, Arnavutluk
25.1 Pts
Öğle
1.2 Pts
Öğle

Tiran Araç Kiralama Rehberi

Tiran için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.2

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.9

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.6

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.6

3 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.2

2 yoruma göre


Tiran içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 41 - ₺ 373

Ekonomi

₺ 47 - ₺ 300

Tiran içinde araç kiralamak için en ucuz ay Şubat ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 50 olan fiyatlardan %57 daha düşüktür. En pahalı ay ise Ağustos ayıdır. Spesifik bir araç türünü arıyorsanız Şubat ayıda ekonomik bir araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Tiran içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Tiran ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Tiran Rinas Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Tiran Araç Kiralama

Ocak ayında, momondo kullancıları için 264, Tiran kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Tiran içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Alamo, Enterprise ve National, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Tiran içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Tiran içinde Şubat ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Şubat ayında Tiran içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 113 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 195 idi. Kiralama sürecini yedi günün üzerinde tutmak fiyat aralığını yaklaşık ₺ 85 - ₺ 175 olarak değiştiriyor.

Tiran içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Tiran seyahatinde en iyi fırsatları OptimoRent tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. 3 konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 257 fiyat ile OptimoRent araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Tiran içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Tiran içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Alamo, Enterprise ve National, Tiran içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Tiran içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

SURPRICE CAR RENTAL , Tiran içinde 9 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Tiran içinde SURPRICE CAR RENTAL şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 199 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Tiran için hız limiti nedir?

Tiran içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 40 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Tiran civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 110 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Tiran içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Tiran içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.


Arnavutluk - diğer şehirlerdeki araçlar


Tiran seyahatini planlamaya başla

  • Tiran için son fiyat istatistiklerini al

    Seyahat için en iyi zamanı, en ucuz fiyatları ve en popüler havayollarını bul

    Tiran şehrine giden uçuşları bulun
  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler Tiran semtlerindeki en iyi otellere göz at

    Tiran otelleri