Monako Araç Kiralama

Ucuz Monako kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Monako, Monako28 Eki — 4 Kas
Aynı iade yeri
Monako, Monako
Çar 10/28
Çar 11/4

Monako Araç Kiralama Rehberi

Monako için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.2

1 yoruma göre


Monako Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Monako içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Sixt ve Europcar, Monako içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Monako içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Monako içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Monako içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Sixt, keddy by Europcar ve Europcar, Monako içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.