Prag Araç Kiralama

Ucuz Prag kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Prag, Çek Cumhuriyeti
22 Oca — 29 Oca
Aynı iade yeri
Prag, Çek Cumhuriyeti
22.1 Cum
Öğle
29.1 Cum
Öğle

Prag Araç Kiralama Rehberi

Prag için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.8

170 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.5

8 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.7

4 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.1

29 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.8

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

16 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.5

19 yoruma göre


Prag içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 60 - ₺ 1.380

Prag içinde araç kiralamak için en ucuz ay Mart ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 60 olan fiyatlardan %63 daha düşüktür. En pahalı ay ise Ekim ayıdır. Prag içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Prag ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Prag Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Prag Araç Kiralama

Ocak ayında, şu ana kadar 81 momondo kullanıcısı Prag için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Prag içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Prag içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Enterprise, National ve Avis gibi konumlarda sunulmaktadır. Prag içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Prag içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Prag içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren Rent Plus sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 164 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Prag içinde günlük ₺ 85 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Prag içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Prag içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Enterprise, National ve Avis, Prag içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Şubat ayında Prag içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu seyahat sever Şubat ayında Prag seyahatlerinde standart bir araç kiralamayı tercih ediyor. Şubat ayında sıcaklıklar ortalama 3 °C ve yağış miktarı 20 mm civarındadır ve standart bir araç bu hava koşulları ile kolaylıkla başa çıkabilir. Bu kiralık araç türü ıslak yollar ve donma sınırının üzerindeki sıcaklıklar için mükemmeldir. Prag içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 311'dir.

Prag içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

GREEN MOTION , 2 konuma sahiptir. momondo kullanıcıları, bu noktalardan araç kiralarken günlük ortalama ₺ 102 ödemeyi bekleyebilirler.

Prag için hız limiti nedir?

Prag içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Prag civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 130 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Prag, Çek Cumhuriyeti içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Prag içinde Ocak ayında sıcaklık -1 °C civarında seyreder ve 20 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Prag içinde Ocak ayında sıcaklık genellikle donma derecesinin altındadır, kar yağışı ve buzlanma ihtimali yüksektir. Prag seyahatin için dört çeker bir SUV kiralamak en iyi seçenek olabilir.

Prag içinde sıcaklıklar Prag (bölgesi) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Prag (bölgesi) için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 20 mm yağış beklentisi ile -1 °C civarındadır. Prag içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Prag seyahatini planlamaya başla