Prag, Prag (bölgesi) içinde Araç Kiralama

Prag, Prag (bölgesi) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Prag, Prag (bölgesi), Çek Cumhuriyeti
25 May — 1 Haz
Aynı iade yeri
Prag, Prag (bölgesi), Çek Cumhuriyeti
25.5 Çar
Öğle
1.6 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Prag, Prag (bölgesi) araç kiralama fırsatları

Prag içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 296 - ₺ 1.949

Tüm Araç Türleri

₺ 420 - ₺ 3.008

₺ 711, Prag, Çek Cumhuriyeti içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Prag, Çek Cumhuriyeti içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 296 ile yılın geri kalan zamanından %59 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Prag içindeki ortalama bir kiralık araçtan %41 daha ucuzdur. Prag içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.063, Prag, Çek Cumhuriyeti içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Prag, Çek Cumhuriyeti içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 319 ile yılın geri kalan zamanından %71 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Prag içindeki ortalama bir kiralık araçtan %11 daha ucuzdur. Prag içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.146, Prag, Çek Cumhuriyeti içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Prag, Çek Cumhuriyeti içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 289 ile yılın geri kalan zamanından %75 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Prag içindeki ortalama bir kiralık araçtan %4 daha ucuzdur. Prag içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.572, Prag, Çek Cumhuriyeti içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Prag, Çek Cumhuriyeti içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 451 ile yılın geri kalan zamanından %72 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Prag içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha pahalı. Prag içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.


Prag araç kiralama rehberi

Prag, Prag (bölgesi) için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

9,3

Genel

7,3

Alış Yeri/İade Yeri

9,3

Value

7,3
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

8,0

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

8,0
Genel bakış

Temizlik

7,8

Konfor

7,3

Genel

7,0

Alış Yeri/İade Yeri

7,1

Value

7,2
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,6

Genel

6,6

Alış Yeri/İade Yeri

6,6

Value

7,1
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,0

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

6,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

4,0

Genel

4,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

4,0

Prag içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Prag içindeki en popüler oteller

Prag İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Prag içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Prag içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren Global Rent A Car sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 232 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Prag içinde günlük ₺ 194 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Prag içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Budget, Avis ve NU Car, Prag içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Rent Plus, 2 konuma sahiptir. momondo kullanıcıları, bu noktalardan araç kiralarken günlük ortalama ₺ 311 ödemeyi bekleyebilirler.

Prag içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Prag civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 130 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Genellikle Prag içinde Mayıs ayında sıcaklık 12 °C civarında seyreder ve 50 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Mayıs ayında Prag (bölgesi) için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 50 mm yağış beklentisi ile 12 °C civarındadır. Prag içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Çek Cumhuriyeti içindeki diğer kiralık araçları keşfet

Çek Cumhuriyeti içindeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Prag seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Prag içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Prag içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

Ücretsiz iptal, Prag ve diğer tüm konumlar için momondo üzerinden filtrelenebilen bir politikadır. Şirketlerin bu seçeneği sunması konuma göre farklılık gösterebilir.

Evet. momondo üzerinden Prag içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

Evet. momondo, Prag içinde gelişmiş temizlik hizmetinin sunulduğu kiralık araç fırsatlarını gösterebilir.

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.