En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Tivat, Tivat (ilçe) araba kiralama

Tivat, Tivat (ilçe) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
26.7 Cum
2.8 Cum

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Tivat, Tivat (ilçe) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Tivat, Tivat (ilçe) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Tivat içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Tivat içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Tivat içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Tivat içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle SICILY BY CAR acentesinden bulunmaktadır. SICILY BY CAR ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 596 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Tivat içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 596'dir.

Tivat içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Tivat içinde Dacia Sandero kiralıyor ve Ford Grand C-MAX en popüler ikinci seçenek. Dacia Sandero kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 1.098 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Tivat içinde günlük ₺ 794 gibi düşük bir fiyattan kiralık Dacia Sandero araçlar buldu. Tivat içinde Ford Grand C-MAX kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 2.395 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 2.395'dir.

momondo'da bulunan Tivat, Tivat (ilçe) araç kiralama fırsatları

Tivat içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 315 - ₺ 1.902

Tüm Araç Türleri

₺ 417 - ₺ 2.351

₺ 905, Tivat, Karadağ içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Tivat, Karadağ içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 315 ile yılın geri kalan zamanından %66 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Tivat içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha ucuzdur. Tivat içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Tivat küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.075, Tivat, Karadağ içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Tivat, Karadağ içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 599 ile yılın geri kalan zamanından %72 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Tivat içindeki ortalama bir kiralık araçtan %40 daha pahalı. Tivat içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Tivat standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.453, Tivat, Karadağ içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Tivat, Karadağ içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 883 ile yılın geri kalan zamanından %65 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Tivat içindeki ortalama bir kiralık araçtan %49 daha pahalı. Tivat içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.779, Tivat, Karadağ içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Tivat, Karadağ içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 214 ile yılın geri kalan zamanından %88 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Tivat içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha pahalı. Tivat içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Tivat SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.456, Tivat, Karadağ içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Tivat, Karadağ içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.221 ile yılın geri kalan zamanından %52 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Tivat içindeki ortalama bir kiralık araçtan %14 daha pahalı. Tivat içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Fiat Panda
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 461

7 Eki - 14 Eki
Fiat Panda
Honda City
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 504

7 Eki - 14 Eki
Honda City
Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 507

7 Eki - 14 Eki
Opel Corsa

Tivat araç kiralama rehberi

Tivat, Tivat (ilçe) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

SURPRICE CAR RENTAL

3 konum

GREEN MOTION

4 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

8,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

8,0

Genel

4,0

Alış Yeri/İade Yeri

2,0

Value

6,0

Final Rentals

3 konum

Montenegro Car

3 konum

CarWiz

2 konum

Tivat içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Tivat seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

GREEN MOTION

Popüler Araç Türleri

Economy, Mini, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 931

En Popüler Model

Dacia Sandero
GREEN MOTION , bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Tivat araç kiralama acentesidir. SURPRICE CAR RENTAL ve Viaggiare Rent, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Tivat şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Mini ve Compact.
Tivat içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 931'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.427'den başlamasını bekleyebilirsin.
Dacia Sandero, son 7 gün içinde Tivat içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Ford Grand C-MAX araç modelini de tercih etmektedir.

Tivat içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Tivat içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Tivat, Karadağ içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Tivat içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Hertz, Avis ve Budget, Tivat içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Tivat, Karadağ için hız limiti nedir?

Tivat içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Tivat civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 80 km/saat'tir. Tivat içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 80 km/saat'tir.

momondo Tivat içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Tivat içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Tivat içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Tivat içindeki araçlar için 62 operatör mevcuttur.

Tivat içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Tivat dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Tivat içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Tivat içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Tivat içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Tivat içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, Tivat içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, filtreler sayesinde momondo içinde harika araç kiralama şirketi bulmanı kolaylaştırır. Fiyat, araç sınıfı, olanaklar veya politikalar dahil olmak üzere momondo, aramanı daraltarak en uygun fırsatı bulmana yardımcı olacak çok sayıda farklı filtreler sunar.

momondo, Tivat içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, sadece ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını öne çıkaran bir filtreye sahiptir. Bu filtre, Tivat içindeki araçlar dahil momondo üzerinden yapılan tüm araç kiralama aramalarında mevcuttur.

momondo üzerinden Tivat içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo üzerinden Tivat içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

momondo üzerinden Tivat içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Tivat dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Tivat içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Sınırsız kilometre, Tivat içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Tivat seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
26.7 Cum
Öğlen
2.8 Cum
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Tivat konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Tivat popüler kiralık araç acenteleri