Arnavutluk'ta Araç Kiralama

Arnavutluk'taki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Tiran, Arnavutluk
2 Haz — 9 Haz
Aynı iade yeri
Tiran, Arnavutluk
2.6 Per
Öğle
9.6 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Arnavutluk kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Arnavutluk içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 67

3 Haz - 27 Haz
Toyota Fortuner
Land Rover Defender
veya benzeri Premium SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 160

18 Ağu - 24 Ağu
Land Rover Defender
BMW 3 Series
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 45

3 Haz - 27 Haz
BMW 3 Series
Fiat 500
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 49

3 Haz - 27 Haz
Fiat 500
Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 39

3 Haz - 27 Haz
Mitsubishi Colt
Suzuki Jimny
veya benzeri SUV
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 72

3 Haz - 27 Haz
Suzuki Jimny
Ford EcoSport
veya benzeri Kompakt SUV
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 82

3 Haz - 27 Haz
Ford EcoSport
BMW 3 Series
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 56

4 Haz - 15 Haz
BMW 3 Series
Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 50

3 Haz - 27 Haz
Mitsubishi Colt

momondo'da bulunan Arnavutluk araç kiralama fırsatları

Arnavutluk içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 143 - ₺ 935

Tüm Araç Türleri

₺ 145 - ₺ 2.158

₺ 497, Arnavutluk içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Arnavutluk içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 143 ile yılın geri kalan zamanından %72 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Arnavutluk içindeki ortalama bir kiralık araçtan %42 daha ucuzdur. Arnavutluk içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Arnavutluk Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 883, Arnavutluk içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Arnavutluk içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 151 ile yılın geri kalan zamanından %83 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Arnavutluk içindeki ortalama bir kiralık araçtan %5 daha pahalı. Arnavutluk içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Arnavutluk Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.008, Arnavutluk içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Arnavutluk içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 698 ile yılın geri kalan zamanından %31 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Arnavutluk içindeki ortalama bir kiralık araçtan %17 daha pahalı. Arnavutluk içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 892, Arnavutluk içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Arnavutluk içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 369 ile yılın geri kalan zamanından %59 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Arnavutluk içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha pahalı. Arnavutluk içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Arnavutluk SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 827, Arnavutluk içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Arnavutluk içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 698 ile yılın geri kalan zamanından %16 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Arnavutluk içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha ucuzdur. Arnavutluk içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Arnavutluk Minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 39

3 Haz - 27 Haz
Mitsubishi Colt
Kia Forte
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 37

3 Haz - 27 Haz
Kia Forte
Fiat 500
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 34

3 Haz - 27 Haz
Fiat 500

Arnavutluk içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Arnavutluk içindeki en popüler oteller

Arnavutluk İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Arnavutluk içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Verilerimize göre MEXRENTACAR , Arnavutluk içindeki en ucuz araç kiralama acentesidir. MEXRENTACAR ile araç kiralayan kullanıcılar, sıklıkla günlük ortalama ₺ 634 fiyatın altında fiyatlar bulmaktadır. Ziyaret edeceğin şehre, araç türüne ve kiralama sürene bağlı olarak MEXRENTACAR ile rezervasyon yaparken ₺ 330 gibi düşük bir fiyata araç bulabilirsin.

OptimoRent şu anda Arnavutluk içindeki en popüler araç kiralama şirketidir. 1 kullanıcı, müşteri hizmetleri ve kiralık araç kalitesi için OptimoRent acentesine ortalama 10 üzerinden 10,0 puan vermiştir. Geçen ay kullanıcılarımız (%45 oranında), Arnavutluk seyahatlerinde araç kiralama ihtiyaçları için OptimoRent şirketini seçmiştir.

SURPRICE CAR RENTAL , Arnavutluk genelinde en fazla araç kiralama konumuna sahip acentedir. Şirket, çoğu havalimanlarında ve şehir merkezlerinde yer alan 26 konuma sahip. Arnavutluk içinde popüler Tiran şehrini ziyaret etmeyi düşünebilirsin. SURPRICE CAR RENTAL , 9 araç kiralama konumu ile şehirde oldukça yaygındır - çoğu noktaya havalimanında ve şehir merkezinde rastlayabilirsin.

Yasalara göre Arnavutluk içinde aracını, yolun sağ tarafından sürmelisin. Bu kurala uymadığında trafik cezası alabilir veya kazaya sebep olabilirsin.

Arnavutluk, 2019 yılında dünya genelinde 137 ülke arasında yol kalitesi açısından 52. sıraya yerleşmiştir. 1'den 7'ye kadar olan puanlama sisteminde Arnavutluk, 4,3 puan almıştır. Arnavutluk içindeki yol kalitesi koşullarının ziyaret etmeyi düşündüğün bölgeye göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutma.

0,50 promil promil, 0,50 promil içinde yasal olarak araç sürebileceğin maksimum Kan Alkol İçeriği seviyesidir. Arnavutluk içinde bu limiti aşan mukimler veya ziyaretçiler, yasal cezalarla karşı karşıya kalabilir. Arnavutluk, yasal alkol tüketme yaşı olan 18 yaşın altında olup içki içen ve araç kullanan kişiler için katı yasalar uygulamaktadır.

Seçebileceğin çok sayıda kiralık araç türü mevcut fakat Arnavutluk seyahati için Economy, içlerinde en popüler olanıdır. Kullanıcılarımız (%46) son 30 gün içinde Economy tercih etti ve günlük kiralama bedeli olarak ortalama ₺ 282 ödedi. Bütçene, planladığın aktivitelere veya hava durumuna göre farklı bir araç türünü de tercih edebilirsin.


Arnavutluk içindeki popüler şehirlerde araç kiralama

Arnavutluk içindeki en popüler şehirlerde araç kiralama fiyatlarını karşılaştır

Arnavutluk içindeki popüler havalimanlarında araç kiralama

Arnavutluk içindeki bu popüler havalimanlarından birinde araç kirala

Arnavutluk seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Arnavutluk içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

Arnavutluk içinde kiralık araç araması yaptığında momondo sana sonuçları gösterir ve filtrelerimizi kullanarak en iyi fırsatı bulmana olanak tanır; aramanı, araç sınıfına, fiyata, acentelere ve farklı politikalara göre daraltabilirsin.

Evet, momondo ile özel olarak Arnavutluk içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtreleyebilirsin.

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Arnavutluk içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

Evet. momondo, Arnavutluk içinde gelişmiş temizlik hizmetinin sunulduğu kiralık araç fırsatlarını gösterebilir.

momondo, Arnavutluk içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.