Romanya'da Araç Kiralama

Romanya'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Bükreş, Romanya
1 Haz — 8 Haz
Aynı iade yeri
Bükreş, Romanya
1.6 Çar
Öğle
8.6 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

Romanya kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Romanya içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 48

8 Haz - 11 Haz
Toyota Fortuner
BMW 3 Series
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 44

8 Haz - 11 Haz
BMW 3 Series
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 84

8 Haz - 11 Haz
Daewoo Leganza
Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 34

8 Haz - 11 Haz
Mitsubishi Colt
Renault Mégane
veya benzeri Kompakt istasyon kasa
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 42

8 Haz - 11 Haz
Renault Mégane
Kia Forte
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 43

8 Haz - 11 Haz
Kia Forte
Mitsubishi Colt
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 42

8 Haz - 11 Haz
Mitsubishi Colt
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 69

8 Haz - 11 Haz
Daewoo Leganza
Mercedes-Benz A-Class
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 47

8 Haz - 11 Haz
Mercedes-Benz A-Class

momondo'da bulunan Romanya araç kiralama fırsatları

Romanya içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 102 - ₺ 572

Tüm Araç Türleri

₺ 208 - ₺ 1.615

₺ 303, Romanya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Romanya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 102 ile yılın geri kalan zamanından %67 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Romanya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %44 daha ucuzdur. Romanya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Romanya Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 499, Romanya içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Romanya içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 166 ile yılın geri kalan zamanından %67 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Romanya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %7 daha ucuzdur. Romanya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Romanya Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 431, Romanya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Romanya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Haziran ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 141 ile yılın geri kalan zamanından %68 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Romanya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %20 daha ucuzdur. Romanya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Romanya SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Kia Forte
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 32

8 Haz - 11 Haz
Kia Forte
Mini Countryman
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 32

8 Haz - 11 Haz
Mini Countryman
Fiat 500
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 31

8 Haz - 11 Haz
Fiat 500

Romanya içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Romanya içindeki en popüler oteller

Romanya İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Romanya içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Şu anda OptimoRent, Romanya içinde en ucuz araç kiralama acentesidir ve kullanıcılar bu acenteden günlük ₺ 135 gibi düşük bir fiyata araç bulmaktadır. OptimoRent ile araç kiralayan kullanıcıların ödediği fiyatlar, günlük ₺ 450 olan ülke ortalamasından daha düşüktür. Fiyatların aracı nerede kiralamak istediğin, kaç günlük kiralayacağın ve ne tür bir araç seçeceğine göre değişebileceğini lütfen unutma.

Verilerimize göre Klass Wagen, Romanya içindeki en popüler araç kiralama şirketidir. Geçen ay kullanıcılarımız (%41 oranında) araç kiralama ihtiyaçları için Klass Wagen şirketini tercih etti. 6 kullanıcımız, Romanya seyahatleri sırasında Klass Wagen ile yaşadıkları deneyimi değerlendirdi ve acenteye 10 üzerinden ortalama 8,2 puan verdi.

Autonom, Romanya genelinde en fazla araç kiralama konumuna sahip acentedir. Şirket, çoğu havalimanlarında ve şehir merkezlerinde yer alan 60 konuma sahip. Hangi şehre gitmek istediğine emin değilsin fakat aracını Autonom acentesinden kiralamak istediğini biliyor musun? Bükreş, Romanya içinde ziyaret edebileceğin en popüler şehirdir ve şehir, 4 Autonom araç kiralama noktasına sahiptir.

Romanya içinde araçlar yolun sağ tarafından sürmektedir. Araçların yolun diğer tarafından sürüldüğü bir ülkede yaşıyorsan Romanya içinde araç sürmeye alışman biraz zaman alabilir. Seyahatin boyunca araç kiralamayı düşünüyorsan bu bilgiyi göz önünde bulundurmanı öneriyoruz.

2019 verilerine göre Romanya, yol kalitesinde tüm ülkeler arasında 121. sıraya yerleşti. Ülke, 7'nin en yüksek olduğu yol kalitesi skorlamasında 7 üzerinden 2,8 puan almıştır. Ziyaretin sırasında yol şartlarını, hava durumunun ve yapının da etkileyebileceğini unutma.

Romanya içinde Kan Alkol İçeriğin maksimum 0,00 promil promilse yasal olarak araç sürebilirsin. Romanya içinde bazı bölgelerde veya şehirlerde farklı BAC (kan alkol içeriği) sınırlamaları olabilir. Seyahate çıkmadan önce bu sınırlamaları incelemeni öneririz. Romanya, yasal alkol tüketme yaşı olan 18 yaşın altında olup içki içen ve araç kullanan kişiler için katı yasalar uygulamaktadır.

Economy, seyahat severlerin Romanya içinde araç kiralarken tercih ettiği araç türüdür. Son 30 gün içinde momondo kullanıcılarımız (%25) bu araç türünü kiraladı ve günlük ortalama ₺ 124 ödedi.

Romanya içinde benzin geçen hafta itibarıyla Litre başına ₺ 27,42 tutmaktadır. Romanya içinde araç kiralamayı planlıyorsan kaç kilometre araç süreceğine bağlı olarak bir benzin bütçesi ayır. Cezayir, Litre başına ₺ 4,98 ile ortalama en düşük benzin fiyatlarına sahip ülkedir ve fiyatları bu ortalama ile kıyaslayabilirsin. Hong Kong, seyahat edebileceğin ülkelerden fakat aynı zamanda Litre başına ₺ 46,50 ile ortalama benzin fiyatının en yüksek olduğu ülke.


Romanya seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Romanya içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, Romanya içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

Evet. momondo, Romanya içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

Evet. momondo üzerinden Romanya içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

Romanya içindeki kiralık araçları, momondo üzerinden, spesifik olarak gelişmiş temizlik seçeneğine göre filtreleyebilirsin.

Evet. momondo, Romanya içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.