En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Cidde, Mekke araba kiralama

Cidde, Mekke içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
25.6 Sal
2.7 Sal

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Cidde, Mekke kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Cidde, Mekke içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Cidde içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Cidde içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Cidde içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Cidde içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Avis acentesinden bulunmaktadır. Avis ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 749 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Cidde içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 870'dir.

Cidde içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

22 konum ile Budget, Cidde içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Cidde içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 1.086 (ve günlük ortalama ₺ 892 gibi düşük) bir fiyata Hyundai Accent model kiralık araçlar, Cidde içindeki en popüler araçlardır. Cidde içinde günlük ortalama ₺ 1.025'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 941) Hyundai Elantra kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

momondo'da bulunan Cidde, Mekke araç kiralama fırsatları

Cidde içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.023 - ₺ 1.782

Tüm Araç Türleri

₺ 1.135 - ₺ 3.559

₺ 1.393, Cidde, Suudi Arabistan içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Cidde, Suudi Arabistan içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.023 ile yılın geri kalan zamanından %27 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Cidde içindeki ortalama bir kiralık araçtan %36 daha ucuzdur. Cidde içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Cidde küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.094, Cidde, Suudi Arabistan içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Cidde, Suudi Arabistan içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.241 ile yılın geri kalan zamanından %41 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Cidde içindeki ortalama bir kiralık araçtan %4 daha ucuzdur. Cidde içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 3.002, Cidde, Suudi Arabistan içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Cidde, Suudi Arabistan içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.394 ile yılın geri kalan zamanından %13 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Cidde içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha pahalı. Cidde içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.872, Cidde, Suudi Arabistan içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Cidde, Suudi Arabistan içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.766 ile yılın geri kalan zamanından %39 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Cidde içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha pahalı. Cidde içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Cidde SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.864, Cidde, Suudi Arabistan içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Cidde, Suudi Arabistan içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 5.214 ile yılın geri kalan zamanından %81 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Cidde içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha pahalı. Cidde içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Hyundai i10
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 850

23 Haz - 30 Haz
Hyundai i10
Ford Focus
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 1.018

23 Haz - 30 Haz
Ford Focus
Ford Focus
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 1.231

23 Haz - 30 Haz
Ford Focus

Cidde araç kiralama rehberi

Cidde, Mekke için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Thrifty

9 konum

Best Rent A Car

5 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

National

1 konum
Genel bakış

Temizlik

6,1

Konfor

6,4

Genel

5,6

Alış Yeri/İade Yeri

5,7

Value

5,9

Payless

3 konum

Budget

22 konum
Genel bakış

Temizlik

5,7

Konfor

5,6

Genel

5,5

Alış Yeri/İade Yeri

5,8

Value

5,6

Hertz

11 konum
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,0

Genel

4,6

Alış Yeri/İade Yeri

4,6

Value

5,3

Enterprise Rent-A-Car

9 konum
Genel bakış

Temizlik

4,0

Konfor

4,0

Genel

3,5

Alış Yeri/İade Yeri

3,2

Value

4,0

Cidde içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Cidde seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

Popüler Araç Türleri

Economy, SUV, Intermediate

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 861

En Popüler Model

Hyundai Elantra
Son 72 saat içinde Cidde şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, SUV ve Intermediate.
Cidde içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 861'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.282'den başlamasını bekleyebilirsin.
Hyundai Elantra, son 7 gün içinde Cidde içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Hyundai Accent araç modelini de tercih etmektedir.

Cidde içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Cidde içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Cidde, Suudi Arabistan içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Cidde için Best Rent A Car, Avis ve Budget gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Cidde içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Cidde, Suudi Arabistan için hız limiti nedir?

Cidde içindeki hız limiti 90 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 120 km/saat ve Cidde civarındaki otobanlarda hız limiti 140 km/saat'tir. Cidde içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Cidde, Suudi Arabistan içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Cidde içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 31 °C ve yağışın 0 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

Cidde içinde sıcaklıklar Mekke bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Mekke için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 0 mm yağış beklentisi ile 31 °C civarındadır. Cidde içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.

momondo Cidde içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Cidde içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Cidde içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Cidde içindeki araçlar için 98 operatör mevcuttur.

Cidde içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Cidde dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Cidde içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Cidde içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Cidde içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Cidde içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, Cidde içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Cidde içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

momondo, Cidde içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Cidde içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

momondo üzerinden Cidde içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo, Cidde araç kiralama noktalarını adil yakıt politikasına göre arayabileceğin bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Cidde içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Cidde dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Cidde içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Sınırsız kilometre, Cidde içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Cidde seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
25.6 Sal
Öğlen
2.7 Sal
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Cidde konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun