Polonya'da Araç Kiralama

Polonya'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Varşova, Polonya
25 Ağu — 1 Eyl
Aynı iade yeri
Varşova, Polonya
25.8 Per
Öğle
1.9 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Polonya araç kiralama fırsatları

Polonya içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 171 - ₺ 2.329

Tüm Araç Türleri

₺ 171 - ₺ 1.753

₺ 587, Polonya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Polonya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 171 ile yılın geri kalan zamanından %71 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Polonya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %35 daha ucuzdur. Polonya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 915, Polonya içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Polonya içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 298 ile yılın geri kalan zamanından %68 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Polonya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha pahalı. Polonya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.140, Polonya içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Polonya içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 607 ile yılın geri kalan zamanından %47 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Polonya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %22 daha pahalı. Polonya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 824, Polonya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Polonya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 688 ile yılın geri kalan zamanından %17 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Polonya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %8 daha ucuzdur. Polonya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.


Kiralık araç alış noktana yakın popüler cazibe merkezlerini bul

Polonya içindeki popüler araç kiralama noktalarına yakın olan bu cazibe merkezlerini ziyaret et

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego9,0 km
Sopot Beach299,2 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego255,2 km
Sopot Beach492,6 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Sopot Beach10,1 km
Pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego291,4 km

Polonya içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Polonya içindeki en popüler oteller

Polonya İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Polonya içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Şu anda Ace, Polonya içinde en ucuz araç kiralama acentesidir ve kullanıcılar bu acenteden günlük ₺ 359 gibi düşük bir fiyata araç bulmaktadır. Ace ile araç kiralayan kullanıcıların ödediği fiyatlar, günlük ₺ 771 olan ülke ortalamasından daha düşüktür. Fiyatların aracı nerede kiralamak istediğin, kaç günlük kiralayacağın ve ne tür bir araç seçeceğine göre değişebileceğini lütfen unutma.

RENTIS, Polonya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Ülke genelinde 144 araç kiralama merkezi ile bu acenteden kiralık araç bulmakta zorlanmayacaksındır. Henüz ziyaret edeceğin şehri seçmediysen şu anda Varşova en popüler destinasyondur. Varşova ayrıca 7 RENTIS araç kiralama merkezine sahiptir.

Yabancı ülkelerden gelen sürücüler dahil Polonya içindeki sürücülerin yolun sağ tarafından sürmesi gerekmektedir. Lütfen unutma, yolun ters tarafından sürmek hem trafik ihlallerine hem de ciddi kazalara sebebiyet verebilir.

Polonya, 137 ülke arasında yol kalitesi açısından 76. sıraya yerleşmiştir. 1'den 7'ye kadar olan ve 7'nin en yüksek puan olduğu skor sisteminde Polonya, 3,8 yol kalitesi puanına sahiptir. Ülke içindeki yolların kalitesi nereyi ziyaret etmek istediğine ve hava durumuna göre değişebilir.

0,20 promil promil, 0,20 promil içinde yasal olarak araç sürebileceğin maksimum Kan Alkol İçeriği seviyesidir. Polonya içinde bu limiti aşan mukimler veya ziyaretçiler, yasal cezalarla karşı karşıya kalabilir. Polonya içindeki yasal içki içme yaşının 18 olduğunu lütfen unutma. Bu yaş sınırının altında araç kullananlara sert cezalar verilecektir.

momondo kullanıcıları (%24), Polonya seyahatlerinde Economy kiralamayı tercih etti ve bu sebeple ülkedeki en popüler kiralık araç türü budur. Polonya içinde kiralık araçların fiyatları şehre ve acenteye göre değişse de Economy için günlük ortalama ₺ 279 ödemeyi bekleyebilirsin.

Geçen hafta itibarıyla Polonya içinde benzinin ortalama fiyatı Litre başına ₺ 28,01'dir. Bütçeni aşmadan araç kiralamak istiyorsan Cezayir gibi benzin fiyatlarının ortalama Litre başına ₺ 5,75 olduğu bir ülkeyi tercih edebilirsin. Benzin fiyatlarını sorun etmiyorsan Hong Kong, ziyaret edebileceğin iyi bir alternatiftir. Geçen hafta itibarıyla fiyatlar burada Litre başına ₺ 53,50 civarında seyretmektedir.


Polonya içindeki popüler havalimanlarında araç kiralama

Polonya içindeki bu popüler havalimanlarından birinde araç kirala

Polonya seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

momondo, Polonya içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, Polonya içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

Ücretsiz iptal, Polonya ve diğer tüm konumlar için momondo üzerinden filtrelenebilen bir politikadır. Şirketlerin bu seçeneği sunması konuma göre farklılık gösterebilir.

Kesinlikle! momondo, Polonya içindeki kiralık araç aramaları için bu özelliği sunmaktadır.

Polonya dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

momondo, Polonya içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.