Finlandiya'da Araç Kiralama

Finlandiya'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Helsinki, Finlandiya
3 Tem — 10 Tem
Aynı iade yeri
Helsinki, Finlandiya
3.7 Paz
Öğle
10.7 Paz
Öğle
Sürücünün yaşı:

Finlandiya içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Finlandiya içindeki en popüler oteller

Finlandiya İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Finlandiya içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Global Rent A Car, Finlandiya içindeki en uygun fiyatlı araç kiralama acentesidir ve ülke içindeki bazı bölgelerde günlük ₺ 1.055 gibi düşük bir fiyata araç kiralama olanağı sunar. Finlandiya içinde araç kiralamanın günlük ortalama fiyatı ise ₺ 1.055'dir ve bu fiyatla kıyasalama yapabilirsin.

Sunnycars, Finlandiya içinde en çok araç kiralama noktasına sahip acentedir. Ülke genelinde 107 konuma sahip olan acentenin araç kiralama merkezlerinden birine havalimanında veya şehirde rastlama ihtimalin oldukça yüksek. Hangi şehre gitmek istediğine emin değilsin fakat aracını Sunnycars acentesinden kiralamak istediğini biliyor musun? Helsinki, Finlandiya içinde ziyaret edebileceğin en popüler şehirdir ve şehir, 9 Sunnycars araç kiralama noktasına sahiptir.

Aracın varsa veya Finlandiya içinde bir araç kiralayacaksan yasalara göre yolun sağ tarafından sürmen gerekmektedir. Yolun bu tarafında sürerken kendini rahat hissetmeyeceksen taksi çağırabilir veya ortaklaşa binilen araçları kullanabilirsin.

Finlandiya, 2019 yılında dünya genelinde 137 ülke arasında yol kalitesi açısından 12. sıraya yerleşmiştir. 1'den 7'ye kadar olan puanlama sisteminde Finlandiya, 5,8 puan almıştır. Finlandiya içindeki yol kalitesi koşullarının ziyaret etmeyi düşündüğün bölgeye göre farklılık gösterebileceğini lütfen unutma.

Finlandiya için kan alkol içeriği (BAC) limiti 0,50 promil promildir fakat bölgesel veya yerel yasaları incelemeni öneririz. Bazen bu yasalar farklılık gösterebiliyor. Finlandiya için BAC yaşa, sürücü deneyimine ve ticari bir araç sürecek olup olmamana göre de farklılık gösterebilir. Alkollü içecek tüketebilmek için en az 18 yaşında olman gerektiğini lütfen unutma. İçkiliyken motorlu taşıt kullanmamanı öneriyoruz.

momondo kullanıcıları (%40), Finlandiya seyahatlerinde Economy kiralamayı tercih etti ve bu sebeple ülkedeki en popüler kiralık araç türü budur. Finlandiya içinde kiralık araçların fiyatları şehre ve acenteye göre değişse de Economy için günlük ortalama ₺ 429 ödemeyi bekleyebilirsin.

Geçen hafta Finlandiya içinde benzinin fiyatı ortalama Litre başına ₺ 44,21'ydi. Bu fiyat, gideceğin şehre, yılın hangi zamanında bu şehri ziyaret edeceğine ve o anki ülke ekonomisine bağlı olarak değişebilir. Finlandiya içinde araç kiralama konusunda fikrini değiştirirsen Cezayir, geçen hafta itibarıyla Litre başına ₺ 5,20 ile dünyada benzinin en düşük fiyatlara ulaştığı ve seyahat edebileceğin diğer bir alternatiftir. Hong Kong, araç kiralamak için diğer harika bir destinasyondur fakat Litre başına ₺ 50,24 ile en yüksek benzin fiyatları burada görülmektedir.


Finlandiya içindeki popüler bölgelerde araç kiralama

Finlandiya içinde ziyaret edilmesi gereken bu bölgelerden herhangi biri için ideal kiralık aracını bul

Finlandiya seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Finlandiya içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Finlandiya içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

Evet. momondo, Finlandiya içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Finlandiya içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

Finlandiya dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

Sınırsız kilometre, Finlandiya içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.