Laponya Araç Kiralama

Laponyaki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Rovaniemi, Finlandiya
19 Ağu — 26 Ağu
Aynı iade yeri
Rovaniemi, Finlandiya
19.8 Cum
Öğle
26.8 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Laponya araç kiralama rehberi

Laponya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış Yeri/İade Yeri

2,0

Value

2,0

Laponya içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Laponya içindeki en popüler oteller

Laponya İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Laponya içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Laponya içinde kiralık bir araç için günlük ortalama ₺ 1.127 ödemeyi bekleyebilirsin. Hangi şehri ziyaret etmeyi planladığına bağlı olarak günlük ₺ 1.099 gibi düşük bir fiyata veya ₺ 1.416 gibi yüksek bir fiyata kiralık araç bulabilirsin. Fiyatta %22 oranında bir oynama olabilir.

Kullanıcılarımıza göre şu anda Laponya içindeki en iyi kiralama acentesi olan Sixt acentesinden araç kiralamayı düşünebilirsin. Sixt, Ivalo gibi Laponya içinde görülmesi gereken şehirlerden bazıları dahil olmak üzere 8 konuma sahip. 6 değerlendirme ve ortalama 7,3/10 puan ile Sixt, Laponya seyahatine çıkan kullanıcıların favorisi.

7 gün, Laponya içinde araç kiralayan momondo kullancıları arasındaki en popüler süre. 7 günlük araç kiralamanın günlük ortalama fiyatı ₺ 1.135 civarındadır. Laponya içinde 1 hafta konaklamaya ve araç kiralamaya karar verirsen fiyatlar ₺ 7.944 civarında olacaktır. Kullanıcılarımızın çoğu hafta sonu araç kiralar ve toplam tutar ortalama ₺ 2.436 civarındadır. Daha uzun bir Laponya seyahatine çıkmayı planlıyorsan toplam ortalama ₺ 82.522 gibi bir fiyata aracını bir aylık kiralayabilirsin.


Laponya içindeki popüler şehirlerde araç kiralama

Laponya içindeki en popüler şehirlerde araç kiralama fiyatlarını karşılaştır

Laponya seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

momondo, Laponya içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Laponya içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Laponya içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

Evet. Adil yakıt politikası, Laponya dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

Evet. momondo, Laponya içinde gelişmiş temizlik hizmetinin sunulduğu kiralık araç fırsatlarını gösterebilir.

Evet. momondo, Laponya içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.