Stokholm, İsveç Araç Kiralama

Ucuz Stokholm, İsveç kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Stokholm, İsveç
24 Eki — 31 Eki
Aynı iade yeri
Stokholm, İsveç
24.10 Paz
Öğle
31.10 Paz
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Stokholm, İsveç araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 259 - ₺ 1.968

Tüm Araç Türleri

₺ 279 - ₺ 1.968

₺ 414, Stokholm, İsveç içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Stokholm, İsveç içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 259 ile yılın geri kalan zamanından %38 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Stokholm içindeki ortalama bir kiralık araçtan %21 daha ucuzdur. Stokholm içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Stokholm Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Stokholm Araç Kiralama Rehberi

Stokholm, İsveç için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

7,9

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

9,4

Konfor

9,4

Genel

9,5

Alış/İade

9,0

Fiyat-kalite dengesi

8,9
Genel bakış

Temizlik

9,7

Konfor

9,5

Genel

9,3

Alış/İade

9,5

Fiyat-kalite dengesi

8,4
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

9,0

Genel

9,2

Alış/İade

9,2

Fiyat-kalite dengesi

9,2
Genel bakış

Temizlik

9,5

Konfor

8,0

Genel

9,0

Alış/İade

9,0

Fiyat-kalite dengesi

9,0
Genel bakış

Temizlik

9,4

Konfor

7,9

Genel

7,4

Alış/İade

7,9

Fiyat-kalite dengesi

7,4
Genel bakış

Temizlik

6,8

Konfor

7,2

Genel

6,1

Alış/İade

6,2

Fiyat-kalite dengesi

6,6

Stokholm, İsveç ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Stokholm Arlanda Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Stokholm Araç Kiralama

Ekim ayında, Stokholm için şu ana kadar momondo üzerinden 666 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Stokholm içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Stokholm içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Stokholm, İsveç içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Stokholm içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Dollar ve Avis gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Stokholm, İsveç için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Stokholm için hız sınırı: 60 km/saat. Stokholm ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 100 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Stokholm içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Stokholm içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Stokholm içinde Ford Focus model araç kiralamak momondo kullanıcıları arasındaki en popüler tercihtir. Hyundai Accent bu tercihi takip eder. Kullanıcılarımız, günlük ortalama ₺ 444 ve günlük en düşük ₺ 122'ye Stokholm içinde Ford Focus araç kiralama fırsatları gördü. Stokholm içinde Hyundai Accent kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 443'dir fakat bu modeli, günlük ₺ 130 gibi düşük bir fiyata da bulabilirsin.

Stokholm içinde hangi araç kiralama şirketi Mercedes-Benz G-Class model araca sahip?

Alamo, Stokholm içinde Mercedes-Benz G-Class model araç sunan en popüler araç kiralama şirketidir. Alamo acentesinden Mercedes-Benz G-Class model araç kiralamanın ücreti günlük ortalama ₺ 924'dir.Alamo acentesinden Stokholm içinde araç kiralarken BMW 5 Series Touring (diğer bir Lüks araç modeli) model araçlarda da iyi bir seçenektir.

Stokholm, İsveç içinde Ekim ayında hava durumu nasıldır?

Ekim ayında Stokholm içinde sıcaklıklar 6 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 50 mm civarındadır. Bu bilgi Stokholm içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Ekim içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Stokholm içinde Ekim ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Stokholm içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Stokholm içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Hyundai Accent, Hyundai i10 ve Volkswagen Golf, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Stokholm içinde sıcaklıklar Stockholm bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ekim ayında Stokholm içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Stockholm genelinde sıcaklıkların genellikle 6 °C ve yağış miktarının 50 mm olduğunu bilmen önemli.


İsveç - diğer şehirlerdeki araçlar

İsveç genelinde Malmö, Göteborg ve Luleå gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Stokholm seyahatini planlamaya başla