Stockholm uçak bileti - Uygun Stockholm uçak bileti fiyatları

Gidiş-Dönüş
Ekonomi
Boston (BOS)
Stokholm (STO)
Cum 9-4
Cum 16-4
Herhangi bir ay
momondo ile Diğer Siteleri Karşılaştırın |

Stokholm havalimanlarına en ucuz uçuşlar

Sana en yakın şehirden veya havalimanından bu Stokholm havalimanlarına en ucuz uçuşları bul
İstanbul Havalimanı
Stokholm Arlanda Havaalanı Havalimanı

İstanbul - Stokholm ARASI EN UCUZ ROTA

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) - Stokholm Arlanda Havaalanı Havalimanı (ARN)

İstanbul - Stokholm uçuşları genellikle ortalama fiyatı ₺ 1.493 olan İstanbul Sabiha Gökçen - Stokholm Arlanda Havaalanı uçuşlarından daha ucuzdur

İSTANBUL HAVALIMANI - STOKHOLM UÇUŞU IÇIN EN UCUZ AYŞubat%21 daha ucuzİstanbul Havalimanı - Stokholm uçuşunun Şubat ayında ortalama fiyatı sadece ₺ 1.598
İSTANBUL HAVALIMANI - STOKHOLM UÇUŞLARI IÇIN EN PAHALI AYAğustos%22 daha pahalıİstanbul Havalimanı - Stokholm uçuşları Ağustos ayında yaklaşık ₺ 2.470 tutmaktadır
İSTANBUL HAVALIMANI - STOKHOLM UÇUŞLARI IÇIN EN POPÜLER AYKasım348% kullanıcı daha ziyaret ettimomondo kullanıcıları İstanbul Havalimanı - Stokholm uçuşları için en çok Kasım ayında arama yaptı

Stockholm'e ne zaman gidilir?

Stockholm uçak bileti fiyatlarını ve hava şartlarını görmek için 12 aydan birini seçebilirsin.

Stockholm hava durumu, İskandinav ikliminin tipik özelliklerini yansıtıyor, yani kısacası biraz soğuk. Yaz aylarının bile serin geçtiği Stockholm’ü turistler genellikle Haziran-Ağustos aylarında ziyaret ediyor.

Stokholm varışlı en ucuz uçak bileti hangisidir?

Geçtiğimiz son iki hafta içinde kullanıcılarımız, kişi başına ₺ 575 fiyata Stokholm varışlı fırsatlar rezerve etti ki bu fiyat, ortalama bir Stokholm uçuşu fiyatından %53 daha düşüktür. Bulunduğun bölgeden en ucuz Stokholm uçak biletini bulmak için momondo'nun Uçak Bileti Fiyat Rehberi'ni kullanabilirsin.

Stokholm uçuşu için fiyatların en düşük olduğu ay hangisidir?

Şubat, Türkiye - Stokholm arası uçuş fiyatlarının en düşük olduğu aydır. ₺ 1.598 civarında olan uçak bileti fiyatları, sezonu olmadığı için daha düşüktür. Stokholm uçuşunu Şubat ayında yapamazsan sıradaki en iyi alternatif Nisan ayıdır. Nisan ayında Türkiye - Stokholm arası uçak bileti fiyatları ortalama ₺ 1.752 civarındadır.

Stokholm uçuşunu ne kadar önceden rezerve etmeliyim?

Stokholm uçuşunu rezerve etmek için en ideal zaman fiyatların ortalama ₺ 1.981 civarında olduğu 60 gün öncesidir. Bu zaman diliminin dışında da uygun fiyata Stokholm varışlı uçak biletleri bulabileceğini unutma. momondo kullanıcıları son zamanlarda ₺ 1.288'ye Türkiye - Stokholm uçak bileleri buldu.

Stokholm uçuşunda kalkış için bilet fiyatlarının en ucuz olduğu gün hangisidir?

Verilerimiz Stokholm varışlı uçuşlar için en uygun fiyatlı günün Cuma olduğunu göstermektedir. Bu gün için uçak biletleri ₺ 1.753 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. Diğer bir taraftan Pazar, hem iş hem de tatil amaçlı seyahatler için uygun bir gündür ve Türkiye kalkışlı uçuşlarda biletlerin en pahalı olduğu gündür. Bu günde fiyatlar ₺ 1.980 civarında seyretme eğilimi göstermektedir.

Stokholm varışlı uçuşlarda kalkış için fiyatların en uygun olduğu saat nedir?

Gündüz, ₺ 1.813 gibi düşük bir fiyata uçak bileti bulabileceğin, Türkiye - Stokholm uçuşları için en uygun fiyatların sunulduğu zamandır. En yoğun seyahat saatleri olmadığı için gündüz, Stokholm varışlı uçak bileti rezervasyonu için ideal bir zamandır. Buna karşılık Stokholm varışlı uçmak için günün en pahalı zamanı fiyatların ₺ 2.567 civarında olduğu akşam vaktidir.

Stokholm yakınında alternatif bir havalimanı var mı?

Stokholm şehrine uçanlar, aya ve kalkış havalimanına bağlı olarak Stokholm Arlanda Havaalanı Havalimanı (Stokholm şehir merkezine 36 km), Stokholm Vasteras Havaalanı Havalimanı (Stokholm şehir merkezine 86 km) veya Stokholm Stockholm Skavsta Havaalanı Havalimanı (Stokholm şehir merkezine 89 km) havalimanlarında daha iyi fiyatlar bulabilirler.

Stokholm uçuşu için daha ucuz bir alternatif var mı?

Stokholm Bromma Havaalanı Havalimanı ile kişi başına ortalama ₺ 776'ye uçak bileti fırsatları bulabilirsin fakat bu fiyat kalkış havalimanına göre değişiklik gösterebilir. Tasarruf etmek için momondo'nun Uçak Bileti Fiyat Rehberi'ni dene.


momondo'da bulunan Stokholm uçak bileti fırsatları

Türkiye içindeki havalimanlarından Stokholm noktasına momondo kullanıcılarının bulduğu en uygun bilet fiyatlarından bazılarına göz at
Pegasus Airlines
7 May
09:05İstanbul Sabiha Gökçen
3sa. 30dk.
12:35Stokholm Arlanda Havaalanı
14 May
08:40Stokholm Arlanda Havaalanı
3sa. 25dk.
12:05İstanbul Sabiha Gökçen
₺ 1.769
Benzerini bul
Pegasus Airlines
12 Tem
09:05İstanbul Sabiha Gökçen
3sa. 30dk.
12:35Stokholm Arlanda Havaalanı
24 Tem
12:15Stokholm Arlanda Havaalanı
3sa. 25dk.
15:40İstanbul Sabiha Gökçen
₺ 1.842
Benzerini bul
Pegasus Airlines
12 Tem
09:05İstanbul Sabiha Gökçen
3sa. 30dk.
12:35Stokholm Arlanda Havaalanı
25 Tem
12:15Stokholm Arlanda Havaalanı
3sa. 25dk.
15:40İstanbul Sabiha Gökçen
₺ 1.858
Benzerini bul
Pegasus Airlines
12 Tem
09:05İstanbul Sabiha Gökçen
3sa. 30dk.
12:35Stokholm Arlanda Havaalanı
20 Tem
07:20Stokholm Arlanda Havaalanı
3sa. 25dk.
10:45İstanbul Sabiha Gökçen
₺ 2.013
Benzerini bul
Birden Fazla Hava Yolu
8 Haz
21:35İstanbul
8sa. 20dk.
1 aktarma
05:55Stokholm Arlanda Havaalanı
24 Haz
06:20Stokholm Arlanda Havaalanı
5sa. 25dk.
1 aktarma
11:45İstanbul
₺ 1.858
Benzerini bul
Lufthansa
7 May
02:25İstanbul
6sa. 40dk.
1 aktarma
09:05Stokholm Arlanda Havaalanı
14 May
02:15Stokholm Arlanda Havaalanı
9sa. 25dk.
1 aktarma
11:40İstanbul
₺ 1.720
Benzerini bul

En ucuz tek yönlü Stokholm uçuşlarını bul

Tek yönlü Stokholm uçuşlarını arıyorsan . fırsatların bazılarına aşağıdan göz at
Pegasus Airlines
7 May
09:05İstanbul Sabiha Gökçen
3sa. 30dk.
12:35Stokholm Arlanda Havaalanı
Pegasus Airlines
11 May
09:00İstanbul Sabiha Gökçen
3sa. 35dk.
12:35Stokholm Arlanda Havaalanı
Birden Fazla Hava Yolu
14 May
05:25İstanbul Sabiha Gökçen
6sa. 35dk.
1 aktarma
12:00Stokholm Arlanda Havaalanı

Stockholm'e giden hava yolları

Buradan Stokholm uçuşları için en popüler ve en ucuz hava yollarından bir seçki bulabilirsiniz

Uçuş süresi ortalama 3 saat 40 dakika olan İstanbul Stockholm seferlerini Türk Hava Yolları ve Pegasus düzenliyor. Her iki şirketin uçakları da Arlanda Havaalanı’na iniyor.

Stockholm’e nasıl gidilir diye sormadan önce en ucuzundan en pahalısına hangi şirketle yolculuk edersen et yemek servisinin ekstra ücrete tabi olup olmadığını ve diğer haklarını mutlaka öğren. Bunun için arama sonuçlarında çıkan tahmini ek ücretlere göz atarak ekstraları görüntüleyebilirsin.


Stockholm'de hangi havaalanına ineceksin?

Arlanda Havaalanı nerede?

Stockholm Havaalanı Arlanda, oldukça düzenli ve nizami bir yapı. Merkeze yaklaşık 40 km uzaklıkta olan Stockholm Arlanda Havaalanı ulaşımı da, her cebe uygun alternatifler içeriyor.

Bunlardan en çok tercih edileni şehre yaklaşık 25 dakika içinde varmayı sağlayan Arlanda Express… Yine başka bir demiryolu seçeneği olarak yolculuğun yaklaşık 40 dakika sürdüğü banliyö trenleri de kullanılabilir.

Dolmuş tarzı shuttle minibüsler de farklı fiyatlarla hizmet veriyor. Otobüsler ise çıkış kapısında yolcuları bekliyor. Oldukça konforlu olan otobüslerle yaklaşık 50 dakikalık keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz.


Popüler rotalardan Stockholm

Ücretleri ve direkt uçuş süreleriyle en çok aratılan Stockholm uçuşları
İstanbul - Stokholm Uçuşları
En kısa uçuş süresi
3sa. 30dk.
En ucuz fiyat
₺ 1.647
Ankara - Stokholm Uçuşları
En kısa uçuş süresi
7sa. 55dk.
En ucuz fiyat
₺ 1.940
İzmir - Stokholm Uçuşları
En kısa uçuş süresi
7sa. 20dk.
En ucuz fiyat
₺ 2.438

Stockholm ulaşımı nasıl?

Otobüs mü, tren mi, taksi mi?

Metro, otobüs, tramvay, feribot… Stockholm’de toplu taşıma konusunda deyim yerindeyse yok yok! Toplam üç hattan oluşan metro istasyonunda bunların birleştiği nokta şehir merkezi. Dolayısıyla her nereye gidersen git, metroyla başlangıç noktasına geri dönebilirsin.

Adeta bir monopol oyunundaymış gibi hissettiren Stockholm metrosundan sonra biraz da tramvaylara değinelim. Oldukça nostaljik bir görünümle hizmet veren tramvaylar, Stockholm gezilecek yerler listesinin başındaki noktalara ulaşmak için keyifli bir seçenek. Otobüsler ise şehrin her noktasına hizmet verdiğinden sürekli yürümek zorunda kalmadan keyifli bir seyahat yapmayı sağlıyor. Ayrıca gece otobüsleriyle bu toplu taşıma hizmeti kesintisiz sürüyor.

Peki, tüm bu şehir içi ulaşımını karşılayacak bir Stockholm Card var mı? Varsa Stockholm Card nereden alınır? Tam adı Stockholm Travelcard olan bu kart sayesinde tüm toplu taşıma araçları seçilen süre dahilinde sınırsız bir şekilde kullanılabilir. Travelcard’ı metro istasyonlarından veya otobüs duraklarından kolayca temin etmek mümkün.


Stockholm için vize şartları neler?

İsveç'e girmek için öncelikle vize başvurusuna ihtiyacın var.

İsveç’e girmek için aracı kurumlara başvurarak vize almanız gerekiyor.


Stockholm hakkında ipuçları ve önemli bilgiler

Verdiğimiz ipuçlarını incele ve Stockholm seyahatinin tadını çıkar!

Stockholm nerede? İstanbul Stockholm arası uçakla kaç saat?

İsveç’in başkenti Stockholm, İstanbul’a yaklaşık 3 saat 40 dakika uzaklıkta.

Stockholm’de ne yapılır?

Stockholm denilince akla ilk gelen yer kuşkusuz Gamla Stan oluyor. Gamla Stan gezilecek yerler listesinde ilk sırada yer alan Stockholm’un tarihi adası… Eski İsveç olarak da adlandırılan bu bölge, kraliyet ailesinin de yaşadığı yer. Görkemli yapılar, dar sokaklarıyla göz kamaştıran Gamla Stan’ın kelime anlamı da “eski şehir”.

Bunun dışında Stockholm’un gezilecek en güzel yerleri, Stockholm Sarayı, Vasa, Drottningholm Sarayı, Nobel Müzesi ve ABBA Müzesi olarak sıralanıyor.

Stockholm’e ne zaman gidilir?

Stockholm’u tam anlamıyla tadını çıkararak gezmek için en uygun zaman yaz ayları… Ancak macera arayanlar çetin kış şartlarının hakim olduğu aylarda da Stockholm’u ziyaret edebilir.

Stockholm gece hayatı nasıl?

Stockholm gece hayatını iki kelimeyle tanımlamamız gerekirse; eğlenceli ve klas… Özellikle Djurgarden bölgesinde yer alan mekanlar kalitesi ve müzik çeşitliliğiyle sabaha kadar hizmet veriyor. Caz barlar, gece kulüpleri ve yerel içkilerin satıldığı publar neredeyse her akşam onlarca insanla dolu.

Stockholm’de ne yenir?

İsveç mutfağı, İskandinav köklerine sadık kalan cinsten lezzetler sunuyor. Bir tür somon yemeği olan Gravlax, köfte, bademli kek gibi lezzetleri mutlaka denemelisiniz.

Stockholm pahalı mı?

Bu soruya cevabımız maalesef “evet”. İsveç’te her şey normale göre biraz daha pahalı olduğundan Stockholm’de alışverişe çıkmak için daha tedarikli olmak gerekiyor. Hatta burada bütçeni aşacağını da üzülerek söylemeliyiz. Bu arada şunu da not düşelim: İsveç’in resmi para birimi Kron.


 • Gidiş-Dönüş
 • Tek Yön
 • Çoklu Uçuş
 • Ekonomi
 • Premium Ekonomi
 • Business
 • First Class
 • Karışık
Ekonomi
 • Ekonomi
 • Premium Ekonomi
 • Business
 • First Class
Ekonomi
 • Ekonomi
 • Premium Ekonomi
 • Business
 • First Class
Ekonomi
 • Ekonomi
 • Premium Ekonomi
 • Business
 • First Class
Ekonomi
 • Ekonomi
 • Premium Ekonomi
 • Business
 • First Class
Ekonomi
 • Ekonomi
 • Premium Ekonomi
 • Business
 • First Class
Ekonomi
 • Ekonomi
 • Premium Ekonomi
 • Business
 • First Class