En yeni fırsatlar
Yorumlar
SSS
Uçuş Takipçisi

Turkish Airlines ile uçuş rezervasyonu yap

1 yetişkin
Nereden?
Nereye?
27.2 Sal
5.3 Sal
"Bu yıl, momondo internette uçak bileti ücretlerinde #1 numara."

Turkish Airlines için kısa bilgiler

Turkish Airlines uçuş süreleri, uçuş fiyatları ve popüler rotaları hakkında bilgi bul

En Ucuz Rota

₺ 650

En Popüler Rota

NAV - IST

En Kısa Süren Uçuş

1 sa. 05 dk.

En Uzun Uçuş

2 sa. 15 dk.
Turkish Airlines tarafından düzenlenen en ucuz uçuş rotası, ₺ 650 fiyatlı Nevşehir Kapadokya - İstanbul rotasıdır
Nevşehir Kapadokya - İstanbul rotası şu anda en popüler Turkish Airlines rotasıdır
Turkish Airlines tarafından düzenlenen en kısa uçuş rotası, İstanbul (IST) - Zonguldak (ONQ) rotasıdır ve bu uçuş 1 sa. 05 dk. sürmektedir
Turkish Airlines tarafından düzenlenen en uzun uçuş rotası, Trabzon (TZX) - İstanbul (IST) rotasıdır ve bu uçuş 2 sa. 15 dk. sürmektedir

Gidiş dönüş Turkish Airlines uçak bileti fırsatları

momondo kullanıcıları tarafından yakın zamanda bulunan Turkish Airlines gidiş dönüş dış ve iç hatlar uçuş fırsatlarını karşılaştır
Turkish Airlines
30 Nis
ASR03:35Kayseri Erkilet
4 sa. 10 dk.
1 aktarma
AYT07:45Antalya
1 May
AYT00:20Antalya
4 sa. 30 dk.
1 aktarma
ASR04:50Kayseri Erkilet
₺ 5.575
Benzerini bul
Turkish Airlines
5 Mar
ASR04:25Kayseri Erkilet
15 sa. 40 dk.
1 aktarma
AYT20:05Antalya
10 Mar
AYT18:55Antalya
14 sa. 05 dk.
1 aktarma
ASR09:00Kayseri Erkilet
₺ 30.630
Benzerini bul

Tek yönlü Turkish Airlines uçak bileti fırsatları

Tek yönlü dış ve iç hat uçuşları için Turkish Airlines uçak bileti fiyatlarını bul ve karşılaştır
Turkish Airlines
27 Şub
ASR04:25Kayseri Erkilet
9 sa. 00 dk.
1 aktarma
AYT13:25Antalya
₺ 2.044
Benzerini bul
Turkish Airlines
27 Şub
ASR04:25Kayseri Erkilet
6 sa. 25 dk.
1 aktarma
AYT10:50Antalya
₺ 2.354
Benzerini bul
Turkish Airlines
31 Mar
ASR03:40Kayseri Erkilet
7 sa. 30 dk.
1 aktarma
AYT11:10Antalya
₺ 2.385
Benzerini bul
Turkish Airlines
7 Mar
ASR04:25Kayseri Erkilet
9 sa. 00 dk.
1 aktarma
AYT13:25Antalya
₺ 2.509
Benzerini bul
Turkish Airlines
22 Nis
ASR03:35Kayseri Erkilet
5 sa. 55 dk.
1 aktarma
BJV09:30Muğla Milas-Bodrum
₺ 2.571
Benzerini bul
Turkish Airlines
28 May
ASR03:40Kayseri Erkilet
6 sa. 20 dk.
1 aktarma
AYT10:00Antalya
₺ 2.725
Benzerini bul

Turkish Airlines Yorumları

7,5
İyiDoğrulanmış 4.005 yoruma göre
7,5Uçağa Biniş
7,6Eğlence
7,5Yemek
7,9Uçuş Ekibi
7,5Konfor

Sırala:
8,3 Çok iyi
KAYAK
Artılar:İkram servisini.İstenilen şeyler taze ve sıcak geliyordu.Hızlı ve güzel güler yüzlü kabin ekibi.
Eksiler:Business class koltuklarda kişisel eğlence sistemi yoktu. Business koltuklar dardı.
10,0 Harika
KAYAK
Artılar:Bussines uçuş deneyimini tam anlamıyla yaşatıyor.Geniş koltuklar kişisel eğlence sistemi güler yüzlü kabin ekibi
Eksiler:Beğenmediğim konu 30 dk gecikmeyle kalktık bu konuda İstanbul Havalimanının gelişmesi gerektiğini düşünüyorum.Park pozisyonundan kalkış pistine gidene kadar 30 dk geçiyor bu can sıkıcı oluyor.
10,0 Harika
KAYAK
Çocuklarla uçuş gerçekleştirdik nasıl geçti yolculuk anlayamadılar tek sorun valizimiz kırık tekerleri kopmuş halde geldi kargo hizmetleri daha yeterli ve özenli olmalı
2,0 Zayıf
KAYAK
Uçak kalitesi çok kötüydü

Turkish Airlines ile uçmak hakkında bilgi

THY’de bilet iptal/iade şartları neler?

İç hat biletlerde promosyon sınıfı hariç ekonomi uçuşlarında, uçuştan 1-12 saat önce yapılan iptal/iade işlemlerinde %40 ceza ücreti kesiliyor. Uçuştan 12 saat veya daha önce bilet üzerinde yapılan THY bilet iade işlemlerinde ise %20 ceza ücreti alınıyor. Business Class ve B sınıfı ekonomi yolcuları için ise uçuştan 1-12 saat önce yapılan iptal/iade işlemlerinde %30 ceza ücreti kesiliyor. Uçuştan 12 saat veya daha önce bilet üzerinde yapılan iptal/iade işlemlerinde %10 ceza ücreti tahsil ediliyor. Tüm THY uçak biletleri iptalinde ceza kesintisi sonrası para iadesi, Biletleme Servis Ücreti hariç kalan tutar oluyor. Eğer THY uçak biletin dış hatlardansa iptal/iade işlemi uygulamak istediğin takdirde, biletinin iadesine ücret koşulları tarafından belirlenen oranda kesinti uygulanıyor. İade edilemez kuralı olan biletlerin ücreti geri ödenmiyor. Bu uçuşlarda sadece bilet düzenlenirken tahsil edilen “iade edilebilir” vergileri alabilirsin.

THY bilet değişikliği veya erteleme nasıl yapılır?

Uçak bileti erteleme de iptali gibi bazı esaslara dayanıyor. Bilet üzerinde değişiklik işlemi sadece web sitesi ve mobil uygulama üzerinden kredi kartı ile alınan iç hat uçuşları için yapılabiliyor. Ekonomi sınıfı uçuşlarda;Uçuştan 1-12 saat önce bilet üzerinde yapılan değişiklik işlemlerinde %30 ceza ücreti alınıyor.Uçuştan 12 saat veya daha önce THY bilet değiştirme durumunda ise %10 ceza ücreti tahsil ediliyor. THY First Class ve B sınıfı Ekonomi uçuşlarda;Uçuştan 1-12 saat önce yapılan bilet değişikliğinde %30 ceza ücreti alınıyor.Uçuştan 12 saat veya daha öncesi için ise herhangi bir ceza uygulanmıyor.

THY’nin iptal edilen uçak seferleri için yolcu hakları neler?

Bu durumda uçuşa göre, THY tarafından rezervasyon ve parkur değişiklikleri, iade imkanı, bilet süresinin uzatılması gibi haklar tanınabiliyor.

THY rezervasyonumu yaptırdım, koltuk seçimimi de bir an önce tamamlamak istiyorum. Mutlaka havaalanına mı gitmem gerekiyor?

THY check-in yani uçakta koltuk seçimi konusunda birçok alternatif sunuyor. Eğer istersen havaalanında kontuara gitmeden de koltuk rezervasyonunu yaptırabilirsin. Uçuş saatinden 24 saat önce açılan online check-in, uçuşa 90 dakika kala sona eriyor.

THY’de koltuk seçimi nasıl yapılır?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi online check-in yoluyla kalan koltuklar arasından dilediğini seçebilirsin. Bunun dışında havaalanına gittiğinde kontuardan iç hatlarda uçuş saatine 45 dakika öncesine, dış hatlarda ise 90 dakika kalaya kadar THY uçak biletini alabilirsin. Ayrıca THY kioskları da self check-in olanağıyla havaalanlarında hizmet veriyor. Buradan hem kendinin hem de seninle aynı PNR’a sahip kişilerin koltuklarını seçebilir, değiştirebilir ve biniş kartlarını bastırabilirsin.

Türk Hava Yolları’nın yurtdışı uçuşlarında ve iç hatlarda bagaj hakkı kaç kilogram?

Bagaj hakkı tüm uçuş sınıflarında değişiklik gösteriyor. Yurtiçi uçuşlarda business class yolcularının çocuk ya da yetişkin fark etmeksizin 30’ar kilogram bagaj hakkı var. Bu rakam ekonomi sınıfında seyahat edenler için 20, promosyon bilet sahiplerine ise 15 kilogram. Ayrıca her bebeğin de 10’ar kilogram bagaj hakkı mevcut. THY yurtdışı bagaj hakkı da yine business yolcuları için 30, ekonomi bölümündekiler için ise 20 kilogram. Bebek yolcular ise 10 kilogram ve ek olarak 115 cm’lik bir adet puset hakkına sahip. THY’nin Amerika, G. Amerika, Kanada, Arjantin, Kolombiya, Panama, Küba, Venezuela, Nijerya, Nijer, Gana, Fildişi Sahili, Senegal, Moritanya, Kamerun, Burkina Faso, Gabon, Çad ve Dem. Kongo Cum., Benin Halk Cumhuriyeti, Mali, Guinea, Sudan, Angola, Mauritius, Madagaskar, Seyşeller, Japonya, Sierra Leone uçuşlarında uygulanan ücretsiz bagaj hakkı ise biraz daha değişiklik gösteriyor. 158 cm ölçülerinde en fazla iki bagajın kabul edildiği uçuşlarda bunların her birinin business class için 32, ekonomi sınıfı için ise 23 kilogram olması gerekiyor. Bebek yolcuların da 115 cm ölçülerinde 1 bagaj ve 1 puset hakkı var, onların da alabileceği 23 kilogram mevcut.

Bagaj hakları özel durumlarla farklılık gösterebiliyor mu?

Uçuşlardaki bagaj hakları varış noktasına göre değişebiliyor. Bunun için yola çıkmadan önce teyit almak için THY satış ofislerine danışmakta fayda var.

THY kabin bagajı büyüklüğü ne olmalı?

El bagajı da denilen kabin bagajı, en fazla 8 kilo ağırlığında olmalıdır. Tam da bu noktada kabin bagajı ölçülerinin 55*40*23 cm ölçülerinde olması gerektiği THY tarafından belirtiliyor.

THY’nin fazla bagaj ücretleri nedir?

THY ekstra bagaj satın alma işlemleri satış ofisinden yürütülüyor. İç hatlarda sınıf fark etmeksizin kilogram başına 6 TL ücret alınıyor. Yurtdışı uçuşlarında ise bölgeden bölgeye ücret tablosu incelenebilir. Burada miktar, çıkış ve varış noktalarının bulundukları bölgeler ile Türkiye arasında belirlenen seviyelerin toplanması esasına dayanıyor.

Kayıp bagaj problemi yaşarsam THY buna nasıl bir çözüm getiriyor?

Öncelikle THY kayıp eşya bürolarına başvurmak gerekiyor. Buradan verilecek olan “Bagaj Aksaklık Formu”nu da saklamak şart. Bagajın durumu, THY web sitesindeki kayıp bagaj takip sayfasından izlenebiliyor. Kayıp bagajla ilgili bilgi almak için 444 0 849 numaralı telefondan THY müşteri hizmetlerini arayabilir veya bat@thy.com adresine e-posta gönderebilirsin.

Türk Hava Yolları’nın yemek menüsü nasıl?

THY, kaliteli hizmeti ve servisiyle dünya çapında üne kavuşmuş bir firma. THY yemek şirketi Turkish DO&CO da bu alanda haklı bir şöhrete sahip. Menü tasarım ve konseptini üstlenen şirket, vejetaryen menülerden, düşük kalorili seçeneklere kadar birçok alternatifi özenle hazırlıyor. THY’de online check-in esnasında genel menüden ayrı olarak hassasiyetlerine özel yemek seçimi yapabilirsin. Bunun yanı sıra THY kahvaltı ikramlarından akşam yemeklerine kadar her öğün için lezzetli seçenekler servis ediyor. Sıcak sandviçler ve özenle hazırlanmış Türk kahvaltısı uçak içi ikramların en iyileri arasında sayılıyor. Dünya mutfaklarından da örnekler sunan Türk Hava Yolları, uzun mesafeli uçuşlarda “Flying Chef” uygulamasını sunuyor. Bu uygulamayla Türk Hava Yolları ve DO&CO A.G. ortaklığı olan Turkish DO&CO tarafından hazırlanan farklı menü konseptleri yolcuya tanıtılarak, uçuşta görevli kabin ekibine yemeğin hazırlanması esnasında profesyonel destek sağlanıyor. Türk Hava Yolları uçuşlarında ikramlardan herhangi bir ücret talep edilmiyor. Sadece ikramlar uçuş sınıflarına göre farklılık gösterebiliyor.

THY CIP Lounge nedir?

Lounge hizmeti, özellikle uzun uçuşlar sırasında internet olanağı, yemek servisi ve sunduğu dinlenme fırsatlarıyla faydası yadsınamayan bir servis. THY bu hizmeti Sabiha Gökçen Havaalanı Dış Hatlar ve Atatürk Havaalanı İç Hatlar Gidiş – Dış Hatlar Geliş terminallerinde uyguluyor. Bu üç CIP salonundan da faydalanmak için Miles&Smiles Card’a sahip olmak gerekiyor. Classic Plus, Elite ve Elite Plus Card’lara sahip olanlar CIP salonlarından faydalanabiliyorlar. Atatürk Havaalanı’nda lounge fiyatları, iç hatlarda 50 TL, dış hatlarda 100 TL. Sabiha Gökçen Havalimanı Lounge’ında ise giriş 70 TL.

THY’nin uçak içi eğlence sistemi PLANET nedir?

Geliştirilen PLANET sisteminde, uçak içi filmler, albüm kanalı, kısa program kanalı, radyo kanalları, oyun kanalı, çocuk kanalı, sesli kitap kanalı, haber kanalı ve kısa mesaj ile e-mail gönderebilme/cevabı okuyabilme seçenekleri yer alıyor. Bilgi bölümünde ise filo, kargo, Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı, destinasyon rehberi, Türkiye bilgi rehberi, havaalanı haritası, uçuş haritası ve uçuş kamerası bulunuyor. Aynı zamanda uçağın önündeki ve altındaki iki kamera ile tüm yolcular inişi ve kalkışı izleyebiliyor.

THY uçak içi iletişim servis ücretleri ne kadar?

Kısa mesaj veya e-posta göndermek ya da almak 1,60 Dolar olarak ücretlendiriliyor. Kısa mesaj veya e-mail teknik aksaklıklar nedeniyle gönderilemezse işlem için ücret alınmıyor.

Turkish Airlines, İstanbul menşe noktasından uçuşlar düzenliyor mu?

Evet. Turkish Airlines, İstanbul menşe noktasından uçmaktadır. Hava yolu haftada İstanbul kalkışlı 3.440 uçuş düzenlemektedir.

Turkish Airlines hava yolunun en çok hizmet sunduğu havalimanları hangileridir?

İstanbul, Ankara Esenboğa ve Antalya, Turkish Airlines hava yolunun en çok hizmet sunduğu havalimanlarıdır. Bu havalimanları Turkish Airlines için popüler merkezler olduğu için hava yolunun buralardan çok sayıda uçuşu olmalıdır.

Turkish Airlines için uçuş durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Sayfamızdaki Uçuş Takipçisi aracını kullanmak, herhangi bir Turkish Airlines uçuşunun durumunu gerçek zamanlı olarak kontrol edebileceğini en hızlı ve en kolay yoldur. Formu doldurduktan sonra Uçuşu Takip Et butonuna tıklaman yeterli. Dilersen uçuş güncellemeleri ile ilgili olarak Turkish Airlines ile +90 212 463 63 63 no.lu numaradan iletişime geçebilir veya hava yolunun web sitesini turkishairlines.com adresine giderek ziyaret edebilirsin.

En ucuz yurt içi Turkish Airlines uçuşu hangisidir?

En ucuz yurt içi gidiş dönüş Turkish Airlines uçuşu İstanbul - Kayseri Erkilet kalkışlıdır. Bu rotanın bilet başına ücreti ₺ 681 tutmaktadır. Bu rotada 0 aktarma mevcuttur. Bilet başına sadece ₺ 650 fiyata, 0 aktarmalı uçuşu, Turkish Airlines tarafından düzenlenen Nevşehir Kapadokya - İstanbul kalkışlı en ucuz tek yönlü uçuştur.


Turkish Airlines Uçuş Takipçisi

Turkish Airlines uçuş durumunu kontrol etmek için rotaya veya uçuş numarasına göre arama yap
Per 2/22

momondo ile uçuş rezervasyonu yaparken tasarruf et
Büyük isimler ve fırsatlar
Büyük isimler ve fırsatlar
Fiyatları karşılaştırmak için 100'lerce seyahat sitesini arayın.
Dilediğiniz özelliklere göre filtreleyin
Dilediğiniz özelliklere göre filtreleyin
Ücretsiz Wi-Fi? Aktarma? Sonuçları hemen özelleştirin.
Güvenilir ve ücretsiz
Güvenilir ve ücretsiz
Sitemizi tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz; gizli ücretler yoktur.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Turkish Airlines ile Popüler Uçuşlar
momondo'da son 7 gün içindeki tıklamalara göre popüler uçuşlar


Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
Turkish Airlines ile uçuşlar
1 yetişkin
27.2 Sal
5.3 Sal
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.