Wizz Air ile uçuş rezervasyonu yap

Gidiş dönüş
1 yetişkin
Ekonomi
0 bagaj
Nereden?
Nereye?
23.8 Sal
30.8 Sal

Wizz Air için kısa bilgiler

Wizz Air uçuş süreleri, uçuş fiyatları ve popüler rotaları hakkında bilgi bul

En Ucuz Rota

₺ 126

En Popüler Rota

LTN - HAM

En Kısa Süren Uçuş

1sa. 20dk.

En Uzun Uçuş

27sa. 10dk.
Wizz Air tarafından düzenlenen en ucuz uçuşun fiyatı ₺ 126 ve rotası Milano-Malpensa menşe noktasından Palermo Punta Raisi destinasyonunadır
Londra Luton Havaalanı menşe noktasından Hamburg Uluslararası Havaalanı destinasyonuna uçuş şu anda en popüler Wizz Air rotasıdır
En kısa Wizz Air uçuş rotası, Milano (LIN) menşe noktasından Napoli (NAP) destinasyonunadır ve uçuş 1sa. 20dk. sürmektedir
En uzun Wizz Air uçuş rotası Billund (BLL) menşe noktasından Stokholm (NYO) destinasyonunadır ve uçuş 27sa. 10dk. sürmektedir

Wizz Air Yorumları

6,4
Fena değilDoğrulanmış 244 yoruma göre
5,4Eğlence
6,4Genel
5,8Yemek
6,4Konfor
7,2Uçuş Ekibi
6,4Uçağa Biniş

Sırala:
Tarih

Wizz Air ile uçmak hakkında bilgi

Wizz Air, İstanbul kalkışlı uçmamaktadır. Farklı bir havalimanından uçmak istersen Wizz Air, Burgaz menşe noktasından uçuşlar düzenlemektedir. İstanbul kalkışlı uçmak istiyorsan easyJet diğer bir hava yolu seçeneğidir.

Londra Luton Havaalanı, Lamezia Terme Intl ve Milano-Malpensa, Wizz Air hava yolunun en çok hizmet sunduğu havalimanlarıdır. Bu havalimanları Wizz Air için popüler merkezler olduğu için hava yolunun buralardan çok sayıda uçuşu olmalıdır.

Sayfamızdaki Uçuş Takipçisi aracını kullanmak, herhangi bir Wizz Air uçuşunun durumunu gerçek zamanlı olarak kontrol edebileceğini en hızlı ve en kolay yoldur. Formu doldurduktan sonra Uçuşu Takip Et butonuna tıklaman yeterli. Dilersen uçuş güncellemeleri ile ilgili olarak Wizz Air ile +36 6 90 900 555 no.lu numaradan iletişime geçebilir veya hava yolunun web sitesini wizzair.com adresine giderek ziyaret edebilirsin.

En ucuz yurt içi gidiş dönüş Wizz Air uçuşu Venedik Marco Polo - Olbia Costa Smeralda kalkışlıdır. Bu rotanın bilet başına ücreti ₺ 413 tutmaktadır. Bu rotada 0 aktarma mevcuttur. Bilet başına sadece ₺ 126 fiyata, 0 aktarmalı uçuşu, Wizz Air tarafından düzenlenen Milano-Malpensa - Palermo Punta Raisi kalkışlı en ucuz tek yönlü uçuştur.

0 aktarma yaparak bilet başına ₺ 359 fiyata Stokholm Stockholm Skavsta Havaalanı - Gdansk Rebiechowo kalkışlı uçmak Wizz Air tarafından sunulan en ucuz uluslararası gidiş dönüş uçuş seçeneğidir. Wizz Air tarafından sunulan tek yönlü uluslararası uçuşları arıyorsan ₺ 144 fiyata 0 aktarmalı Viyana - Roma Fiumicino en ucuz seçenektir.

Şu anda Wizz Air, kayıtlı bagaj boyutunun maksimum 171x149x119cm olmasını şart koşmaktadır. El bagajın 55x40x23cm boyutunnda veya daha küçük olabilir. Kişisel bir eşya taşıyorsan bu eşyanın boyutu da maksimum 40x30x20cm olmalıdır.


Wizz Air Uçuş Takipçisi

Wizz Air uçuş durumunu kontrol etmek için rotaya veya uçuş numarasına göre arama yap
Per 8/18