En yeni fırsatlar
Yorumlar
SSS
Uçuş Takipçisi

Pegasus Airlines ile uçuş rezervasyonu yap

1 yetişkin
Nereden?
Nereye?
27.2 Sal
5.3 Sal
"Bu yıl, momondo internette uçak bileti ücretlerinde #1 numara."

Pegasus Airlines için kısa bilgiler

Pegasus Airlines uçuş süreleri, uçuş fiyatları ve popüler rotaları hakkında bilgi bul

En Ucuz Rota

₺ 496

En Popüler Rota

SAW - FRA

En Kısa Süren Uçuş

1 sa. 05 dk.

En Uzun Uçuş

3 sa. 35 dk.
Pegasus Airlines tarafından düzenlenen en ucuz uçuş rotası, ₺ 496 fiyatlı Muğla Milas-Bodrum - İstanbul Sabiha Gökçen rotasıdır
İstanbul Sabiha Gökçen - Frankfurt Havaalanı rotası şu anda en popüler Pegasus Airlines rotasıdır
Pegasus Airlines tarafından düzenlenen en kısa uçuş rotası, İstanbul (SAW) - Ankara (ESB) rotasıdır ve bu uçuş 1 sa. 05 dk. sürmektedir
Pegasus Airlines tarafından düzenlenen en uzun uçuş rotası, İstanbul (SAW) - Köln (CGN) rotasıdır ve bu uçuş 3 sa. 35 dk. sürmektedir

Gidiş dönüş Pegasus Airlines uçak bileti fırsatları

momondo kullanıcıları tarafından yakın zamanda bulunan Pegasus Airlines gidiş dönüş dış ve iç hatlar uçuş fırsatlarını karşılaştır
Pegasus Airlines
16 Mar
ASR19:55Kayseri Erkilet
3 sa. 55 dk.
1 aktarma
BJV23:50Muğla Milas-Bodrum
22 Mar
BJV16:55Muğla Milas-Bodrum
4 sa. 00 dk.
1 aktarma
ASR20:55Kayseri Erkilet
₺ 2.849
Benzerini bul
Pegasus Airlines
16 Mar
ASR19:55Kayseri Erkilet
3 sa. 55 dk.
1 aktarma
BJV23:50Muğla Milas-Bodrum
22 Mar
BJV16:55Muğla Milas-Bodrum
4 sa. 00 dk.
1 aktarma
ASR20:55Kayseri Erkilet
₺ 2.911
Benzerini bul
Pegasus Airlines
6 Mar
ASR22:10Kayseri Erkilet
9 sa. 00 dk.
1 aktarma
AYT07:10Antalya
10 Mar
AYT05:35Antalya
4 sa. 00 dk.
1 aktarma
ASR09:35Kayseri Erkilet
₺ 3.438
Benzerini bul
Pegasus Airlines
23 Mar
ASR05:30Kayseri Erkilet
4 sa. 25 dk.
1 aktarma
AYT09:55Antalya
23 Mar
AYT21:00Antalya
4 sa. 00 dk.
1 aktarma
ASR01:00Kayseri Erkilet
₺ 3.500
Benzerini bul
Pegasus Airlines
1 May
ASR18:00Kayseri Erkilet
1 sa. 20 dk.
AYT19:20Antalya
2 May
AYT22:10Antalya
9 sa. 00 dk.
1 aktarma
ASR07:10Kayseri Erkilet
₺ 3.593
Benzerini bul
Pegasus Airlines
16 Mar
ASR22:20Kayseri Erkilet
11 sa. 20 dk.
2 aktarma
BJV09:40Muğla Milas-Bodrum
22 Mar
BJV10:30Muğla Milas-Bodrum
10 sa. 25 dk.
1 aktarma
ASR20:55Kayseri Erkilet
₺ 8.145
Benzerini bul

Tek yönlü Pegasus Airlines uçak bileti fırsatları

Tek yönlü dış ve iç hat uçuşları için Pegasus Airlines uçak bileti fiyatlarını bul ve karşılaştır
Pegasus Airlines
16 Mar
ASR22:20Kayseri Erkilet
1 sa. 15 dk.
AYT23:35Antalya
Pegasus Airlines
23 Mar
ASR22:20Kayseri Erkilet
1 sa. 15 dk.
AYT23:35Antalya
Pegasus Airlines
17 Mar
ASR19:45Kayseri Erkilet
1 sa. 15 dk.
AYT21:00Antalya
Pegasus Airlines
12 Mar
ASR21:50Kayseri Erkilet
9 sa. 20 dk.
1 aktarma
AYT07:10Antalya
₺ 1.053
Benzerini bul
Pegasus Airlines
15 Mar
ASR20:25Kayseri Erkilet
1 sa. 15 dk.
AYT21:40Antalya
₺ 1.084
Benzerini bul
Pegasus Airlines
30 Mar
ASR19:55Kayseri Erkilet
3 sa. 55 dk.
1 aktarma
BJV23:50Muğla Milas-Bodrum
₺ 1.549
Benzerini bul

Pegasus Airlines Yorumları

6,8
Fena değilDoğrulanmış 792 yoruma göre
6,5Konfor
7,4Uçuş Ekibi
7,0Uçağa Biniş
5,8Eğlence
6,0Yemek

Sırala:
8,0 Çok iyi
KAYAK
Iyi bir seyahat deneyimi oldu. Herkese çok teşekkür ederim
8,0 Çok iyi
KAYAK
Hersey çok güzel şu rötar yapma işi de olmazsa
10,0 Harika
KAYAK
Hersey cok güzeldi
10,0 Harika
KAYAK
Bütün hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyorum
4,0 Vasatın altı
KAYAK
pegasus = rötar

Pegasus Airlines ile uçmak hakkında bilgi

Pegasus bilet değişikliği, erteleme ve iade şartları neler?

Pegasus uçak bileti kampanyalı biletlerle alındıysa, yurtiçi ve Kıbrıs dahilindeyse değişiklik ve iptal kuralları, ücret sınıflarına ve kalan süreye göre değişiyor. Pegasus uçak seferleri daha esnek biletlerle alınmışsa yine iptal, iade ve değişiklik koşulları farklılık gösteriyor. Business Flex Paket kapsamında düzenlenen biletler için uçuşa 2 saat kalana dek yaptırılan iptal ve değişikliklerde ücret kesintisi uygulanmıyor. 2 saat kalana dek yapılan değişiklik durumunda, paket içerikleri yeni Pegasus uçuş seferine taşınmıyor ve paket ücreti iade ediliyor. Yeni uçuşun bilet ücreti, mevcut biletten daha yüksek ise aradaki ücret farkı tahsil ediliyor. Pegasus uçuşlarına 2 saat kalana dek yapılan iptal durumunda, bilet satın alma esnasında ödenen Hizmet Bedeli hariç tüm bilet ücreti kesintisiz iade ediliyor. Bir başka hizmet olan Pegasus Flex ise bilet satın alımı sırasında ayrı bir ürün olarak satılan, satın alınan bilete esneklik kazandıran ve belirtilen şartlar uyarınca kullanılabilecek sınırsız bilet değiştirme hakkı olarak tanımlanıyor. Bilet satın alındıktan sonra bu ürün tek başına satın alınamıyor. Pegasus Flex alındığında, bilet herhangi bir tarihe veya herhangi bir parkura, ceza ödemeden değiştirilebiliyor. Pegasus bilet tarihi değiştirildiğinde seçilen uçuş, ilk uçuştan yüksek ücretli ise aradaki fark tahsil ediliyor. Pegasus Flex uçuşa 6 saat kalana kadar bilet ile birlikte satılabiliyor ve uçuşa 2 saat kalana kadar Pegasus Flex kullanılarak değişiklik yapılabiliyor. Uçuşa 2 saatten az zaman kala değişiklik yapılacaksa, bilet sınıfının değişiklik kuralları geçerli oluyor ve değişiklik yapılan uçuşa Pegasus Flex hakkı taşınıyor. Pegasus uçak bileti yurtdışına aitse yine internet sitesindeki tablolardan kesinti miktarları görüntülenebiliyor. Bunun yanı sıra Business Flex ve Pegasus Flex kuralları, yurtiçi uçuşlarıyla aynı özellikleri gösteriyor.

Pegasus bilet iptali nasıl yapılır?

Pegasus uçak biletleri “Bilet İşlemlerim” menü adımından PNR (Rezervasyon) Numarası ve soyadı bilgisi ile giriş yapılarak değişiklik ve Pegasus uçuş iptali işlemleri gerçekleştirilebilir. Bilet acenteler üzerinden alındıysa, yine bu satış kanalı üzerinden değişiklik ve iptal işlemleri yapılabiliyor.

Pegasus bileti açığa alma şartları neler?

Mevcut biletin ilk uçuşu yapılmadan açığa alınması durumunda, bilet değiştirildiği tarihten itibaren 1 yıl içerisinde kullanılabiliyor. Bu işlem için sadece ilgili sınıfın ceza ücreti uygulanıyor. Tarihlendirirken arada ücret farkı varsa bilet sahipleri yalnızca onu ödüyor ve herhangi bir cezaya tabi tutulmuyor.

Pegasus ücretsiz koltuk seçimi nasıl yapılıyor?

Pegasus koltuk düzeni gereğince yapılan online check in’de sistem tarafından otomatik olarak koltuk atanıyor. Bunun yanı sıra ücretli check in de istenilen koltuk seçilerek rezervasyon yapılabiliyor.

Pegasus bagaj hakkı kaç kilogram?

Pegasus yurtiçi bagaj hakkı Eko Paket dahilinde 15 kg, Avantaj Paket dahilinde 20 kg, Business Flex Paket ile 15 kgdur. Pegasus yurtdışı bagaj hakkı da Eko Paket, Avantaj Paket ve Business Flex Paket ile 20 kg olarak belirleniyor.  

Pegasus el bagajı büyüklüğü ne olmalı?

El bagajının Pegasus kuralları gereği bir adedi geçmemesi, 20 cm x 40 cm x 55 cm boyutlarını ve 8 kg ağırlığını aşmaması gerekiyor.

Pegasus kayıp bagaj problemine nasıl bir çözüm getiriyor?

Bagajı çıkmayan yolcular, aynı gün varış salonunu terketmeden ilgili havaalanındaki yer hizmetlerine bağlı Kayıp Bagaj Ofisleri’ne PNR Numarası, bileti, uçuş biniş kartı, bagaj etiketi ve kimlik ile başvurarak Kayıp Bagaj Raporu (PIR) tutturuyor ve evrakları saklıyor. Böylece WorldTracer sisteminden tutulan Kayıp Bagaj Raporu ile bagajın araştırması başlatılmış oluyor. Kayıp bagajların takibini internetten yapabilmek için Pegasus’un websitesinden bagaj takibi sekmesi kullanılabiliyor.

Pegasus evcil hayvanları nasıl taşıyor?

Pegasus Hava Yolları dış hat seferlerinde el bagajı haricinde canlı hayvan taşımacılığı yapmıyor. Dış Hat seferlerinde uçak içerisine kabul edilebilen detaylandırılmış şartlara uygun evcil hayvanlar taşıma kafesiyle beraber en fazla 8 kilo olarak kabul ediliyor.

Pegasus uçak ikramları ücretli mi?

Pegasus uçak ikramları ücretli ve Pegasus Cafe adını taşıyor. Pegasus Cafe satışlarında nakit veya kredi kartı ile işlem yapılabiliyor. Pegasus yemek menüsünden online sipariş verilebiliyor.

Pegasus ücretsiz servis hizmeti var mı?

Ücretsiz bir servis hizmeti Pegasus’ta bulunmuyor. Ancak uygun fiyatlara havaalanı transfer hizmetlerinden faydalanmak mümkün.

Pegasus Airlines, İstanbul menşe noktasından uçuşlar düzenliyor mu?

Evet. Pegasus Airlines, İstanbul menşe noktasından uçmaktadır. Hava yolu haftada İstanbul kalkışlı 30 uçuş düzenlemektedir.

Pegasus Airlines hava yolunun en çok hizmet sunduğu havalimanları hangileridir?

İstanbul Sabiha Gökçen, Antalya ve Ankara Esenboğa, Pegasus Airlines hava yolunun en çok hizmet sunduğu havalimanlarıdır. Bu havalimanları Pegasus Airlines için popüler merkezler olduğu için hava yolunun buralardan çok sayıda uçuşu olmalıdır.

Pegasus Airlines için uçuş durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Sayfamızdaki Uçuş Takipçisi aracını kullanmak, herhangi bir Pegasus Airlines uçuşunun durumunu gerçek zamanlı olarak kontrol edebileceğini en hızlı ve en kolay yoldur. Formu doldurduktan sonra Uçuşu Takip Et butonuna tıklaman yeterli. Dilersen uçuş güncellemeleri ile ilgili olarak Pegasus Airlines ile 888 228 12 12 no.lu numaradan iletişime geçebilir veya hava yolunun web sitesini flypgs.com adresine giderek ziyaret edebilirsin.

En ucuz yurt içi Pegasus Airlines uçuşu hangisidir?

En ucuz yurt içi gidiş dönüş Pegasus Airlines uçuşu İstanbul Sabiha Gökçen - Antalya kalkışlıdır. Bu rotanın bilet başına ücreti ₺ 527 tutmaktadır. Bu rotada 1 aktarma mevcuttur. Bilet başına sadece ₺ 496 fiyata, 0 aktarmalı uçuşu, Pegasus Airlines tarafından düzenlenen Muğla Milas-Bodrum - İstanbul Sabiha Gökçen kalkışlı en ucuz tek yönlü uçuştur.

En ucuz uluslararası Pegasus Airlines uçuşu hangisidir?

0 aktarma yaparak bilet başına ₺ 1.827 fiyata Basel Mulhouse Euro - İstanbul Sabiha Gökçen kalkışlı uçmak Pegasus Airlines tarafından sunulan en ucuz uluslararası gidiş dönüş uçuş seçeneğidir. Pegasus Airlines tarafından sunulan tek yönlü uluslararası uçuşları arıyorsan ₺ 712 fiyata 0 aktarmalı Lefkoşa Ercan Havaalanı - İstanbul Sabiha Gökçen en ucuz seçenektir.

Pegasus Airlines için valiz boyut sınırlamaları nelerdir?

Şu anda Pegasus Airlines, kayıtlı bagaj boyutunun maksimum 158cm olmasını şart koşmaktadır. El bagajın 55x40x20cm boyutunnda veya daha küçük olabilir. Kişisel bir eşya taşıyorsan bu eşyanın boyutu da maksimum 40x30x15cm olmalıdır.


Pegasus Airlines Uçuş Takipçisi

Pegasus Airlines uçuş durumunu kontrol etmek için rotaya veya uçuş numarasına göre arama yap
Per 2/22

momondo ile uçuş rezervasyonu yaparken tasarruf et
Büyük isimler ve fırsatlar
Büyük isimler ve fırsatlar
Fiyatları karşılaştırmak için 100'lerce seyahat sitesini arayın.
Dilediğiniz özelliklere göre filtreleyin
Dilediğiniz özelliklere göre filtreleyin
Ücretsiz Wi-Fi? Aktarma? Sonuçları hemen özelleştirin.
Güvenilir ve ücretsiz
Güvenilir ve ücretsiz
Sitemizi tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz; gizli ücretler yoktur.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Pegasus Airlines ile Popüler Uçuşlar
momondo'da son 7 gün içindeki tıklamalara göre popüler uçuşlar


Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
Pegasus Airlines ile uçuşlar
1 yetişkin
27.2 Sal
5.3 Sal
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.