Ivalo Araç Kiralama

Ucuz Ivalo kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Ivalo, Finlandiya
4 Ara — 11 Ara
Aynı iade yeri
Ivalo, Finlandiya
4.12 Cum
Öğle
11.12 Cum
Öğle

Ivalo Araç Kiralama Rehberi

Ivalo için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.0

1 yoruma göre


Ivalo ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kittilä Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Ivalo Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Ivalo içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Ivalo içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Avis, Dollar ve Budget, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Ivalo içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Ivalo için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Ivalo için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Ivalo için hız limiti nedir?

Ivalo içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Ivalo civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Ivalo içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 90 km/saat'tir.


Ivalo seyahatini planlamaya başla