Pori Araç Kiralama

Ucuz Pori kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Pori, Finlandiya
5 Ara — 12 Ara
Aynı iade yeri
Pori, Finlandiya
5.12 Cts
Öğle
12.12 Cts
Öğle

Pori ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Turku Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Pori Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Pori içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Pori içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Sixt, Avis ve Hertz gibi konumlarda sunulmaktadır. Pori içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Pori içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Pori içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Sixt, Avis ve Hertz dahil olmak üzere Pori içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Pori için hız limiti nedir?

Pori hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Pori çevresindeki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 90 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.