Curitiba, Brezilya Araç Kiralama

Ucuz Curitiba, Brezilya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Curitiba, PR, Brezilya
24 Eyl — 1 Eki
Aynı iade yeri
Curitiba, PR, Brezilya
24.9 Cum
Öğle
1.10 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Curitiba Araç Kiralama Rehberi

Curitiba, Brezilya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

9,3

Genel

8,0

Alış/İade

6,6

Fiyat-kalite dengesi

9,3
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

8,4

Genel

8,5

Alış/İade

8,6

Fiyat-kalite dengesi

8,2
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

6,3

Genel

7,0

Alış/İade

7,6

Fiyat-kalite dengesi

6,6

Curitiba, Brezilya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Curitiba Afonso Pena Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Curitiba Araç Kiralama

Eylül ayında, şu ana kadar 20.412 momondo kullanıcısı Curitiba için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Curitiba içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Curitiba içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo ve Hertz gibi konumlarda sunulmaktadır. Curitiba içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Curitiba, Brezilya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Curitiba için Alamo, Hertz ve Unidas gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Curitiba içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Curitiba, Brezilya için hız limiti nedir?

Curitiba içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 60 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Curitiba civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 80 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Curitiba, Brezilya içinde Eylül ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Curitiba içinde Eylül ayında sıcaklık 23 °C civarında seyreder ve 90 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Eylül içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Curitiba içinde sıcaklıklar genellikle Eylül ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Curitiba içinde sıcaklıklar Paraná bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Eylül ayında Curitiba içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Paraná çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 19 °C ve yağış miktarının Curitiba civarında olmasını bekleyebilirler.


Brezilya - diğer şehirlerdeki araçlar

Brezilya genelinde Sao Paulo, Rio de Janeiro ve Foz do Iguaçu gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Curitiba seyahatini planlamaya başla