Brezilya'da Araç Kiralama

Brezilya'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Sao Paulo, São Paulo, Brezilya
3 Haz — 10 Haz
Aynı iade yeri
Sao Paulo, São Paulo, Brezilya
3.6 Cum
Öğle
10.6 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Brezilya araç kiralama fırsatları

Brezilya içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 227 - ₺ 636

Tüm Araç Türleri

₺ 227 - ₺ 636

₺ 236, Brezilya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Brezilya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Haziran ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 227 ile yılın geri kalan zamanından %5 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Brezilya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %20 daha ucuzdur. Brezilya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.


Kiralık araç alış noktana yakın popüler cazibe merkezlerini bul

Brezilya içindeki popüler araç kiralama noktalarına yakın olan bu cazibe merkezlerini ziyaret et

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

São Paulo Expo28,0 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

São Paulo Expo874,2 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

São Paulo Expo2127,5 km

Brezilya içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Brezilya içindeki en popüler oteller

Brezilya İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Brezilya içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Localiza, Brezilya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Ülke genelinde 660 araç kiralama merkezi ile bu acenteden kiralık araç bulmakta zorlanmayacaksındır. Localiza, Brezilya genelinde görülmesi gereken şehirlerde araç kiralama noktalarına sahiptir. Sao Paulo içinde örneğin, 41 Localiza noktası vardır.

Aracın varsa veya Brezilya içinde bir araç kiralayacaksan yasalara göre yolun sağ tarafından sürmen gerekmektedir. Yolun bu tarafında sürerken kendini rahat hissetmeyeceksen taksi çağırabilir veya ortaklaşa binilen araçları kullanabilirsin.

2019 yılı itibarıyla Brezilya, 137 ülke içinde yol kalitesi konusunda 120 sıradadır. Brezilya, 2,8 yol kalitesi puanı almıştır ve bu puanlama 7 en yüksek skor olmak kaydıyla 1 ile 7 arasında bir puanlama sistemine dayanmaktadır.

Brezilya için kan alkol içeriği (BAC) limiti 0,20 promil promildir fakat bölgesel veya yerel yasaları incelemeni öneririz. Bazen bu yasalar farklılık gösterebiliyor. Brezilya için BAC yaşa, sürücü deneyimine ve ticari bir araç sürecek olup olmamana göre de farklılık gösterebilir. Brezilya içindeki yasal içki içme yaşı olan 18 yaşın altındaysan ve içkili araç sürerken yakalanırsan sert cezalarla karşı karşıya kalabilirsin. Kaç yaşında olursan ol içkili araç kullanmanın iyi bir fikir olmadığını lütfen unutma.

Seçebileceğin çok sayıda kiralık araç türü mevcut fakat Brezilya seyahati için Economy, içlerinde en popüler olanıdır. Kullanıcılarımız (%56) son 30 gün içinde Economy tercih etti ve günlük kiralama bedeli olarak ortalama ₺ 227 ödedi. Bütçene, planladığın aktivitelere veya hava durumuna göre farklı bir araç türünü de tercih edebilirsin.

Geçen hafta Brezilya içinde benzinin fiyatı ortalama Litre başına ₺ 23,54'ydi. Bu fiyat, gideceğin şehre, yılın hangi zamanında bu şehri ziyaret edeceğine ve o anki ülke ekonomisine bağlı olarak değişebilir. Brezilya içinde araç kiralama konusunda fikrini değiştirirsen Cezayir, geçen hafta itibarıyla Litre başına ₺ 5,07 ile dünyada benzinin en düşük fiyatlara ulaştığı ve seyahat edebileceğin diğer bir alternatiftir. Hong Kong, araç kiralamak için diğer harika bir destinasyondur fakat Litre başına ₺ 47,40 ile en yüksek benzin fiyatları burada görülmektedir.


Brezilya seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Brezilya içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, Brezilya içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Brezilya içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Brezilya içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

Brezilya içindeki kiralık araçları, momondo üzerinden, spesifik olarak gelişmiş temizlik seçeneğine göre filtreleyebilirsin.

Evet, sınırsız kilometre seçeneği momondo üzerinden Brezilya içindeki kiralık araçlarda bulunabilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.