Recife, Brezilya Araç Kiralama

Ucuz Recife, Brezilya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Recife, PE, Brezilya
4 Ağu — 11 Ağu
Aynı iade yeri
Recife, PE, Brezilya
4.8 Çar
Öğle
11.8 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

Recife Araç Kiralama Rehberi

Recife, Brezilya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,6

Genel

6,3

Alış/İade

6,2

Fiyat-kalite dengesi

6,1

Recife, Brezilya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Recife Guararapes Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Recife Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Recife içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Recife içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Recife, Brezilya için hız limiti nedir?

Recife için araç kiralarken şehrin 60 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Recife civarındaki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Recife içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Recife, Brezilya içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Temmuz ayında Recife içinde sıcaklıklar 24 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 250 mm civarındadır. Bu bilgi Recife içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Temmuz içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Temmuz ayında sıcaklıklar genellikle diğer aylara oranla daha yüksektir fakat yine de yağmur yağma ihtimali de yüksektir. Recife içinde A/C'li (klimalı) bir araç kiralamanı öneririz.


Brezilya - diğer şehirlerdeki araçlar

Brezilya genelinde Sao Paulo, Rio de Janeiro ve Foz do Iguaçu gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Recife seyahatini planlamaya başla