Recife Araç Kiralama

Ucuz Recife kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Recife, Pernambuco, Brasil
4 Ara — 11 Ara
Aynı iade yeri
Recife, Pernambuco, Brasil
4.12 Cum
Öğle
11.12 Cum
Öğle

Recife Araç Kiralama Rehberi

Recife için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 6.9

43 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.3

4 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

9 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.6

4 yoruma göre


Recife ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Recife Guararapes Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Recife Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Recife içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Recife içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Recife içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Recife içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise ve National gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Recife için hız limiti nedir?

Recife için araç kiralarken şehrin 60 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Recife civarındaki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Recife içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.


Brezilya - diğer şehirlerdeki araçlar


Recife seyahatini planlamaya başla