Amman, Ürdün Araç Kiralama

Ucuz Amman, Ürdün kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Amman, Ürdün
6 Ara — 13 Ara
Aynı iade yeri
Amman, Ürdün
6.12 Pzt
Öğle
13.12 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Amman, Ürdün araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 236 - ₺ 629

Tüm Araç Türleri

₺ 268 - ₺ 1.524

₺ 301, Amman, Ürdün içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Amman, Ürdün içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 236 ile yılın geri kalan zamanından %22 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Amman içindeki ortalama bir kiralık araçtan %41 daha ucuzdur. Amman içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Amman Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 526, Amman, Ürdün içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Amman, Ürdün içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 311 ile yılın geri kalan zamanından %41 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Amman içindeki ortalama bir kiralık araçtan %4 daha pahalı. Amman içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Amman Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Amman Araç Kiralama Rehberi

Amman, Ürdün için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

6,5

Genel

7,0

Alış/İade

7,0

Fiyat-kalite dengesi

6,5
Genel bakış

Temizlik

6,2

Konfor

5,3

Genel

5,7

Alış/İade

6,6

Fiyat-kalite dengesi

6,0
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,6

Genel

5,3

Alış/İade

6,4

Fiyat-kalite dengesi

6,6
Genel bakış

Temizlik

5,7

Konfor

5,2

Genel

4,0

Alış/İade

4,3

Fiyat-kalite dengesi

4,0
Genel bakış

Temizlik

1,9

Konfor

1,9

Genel

1,9

Alış/İade

1,9

Fiyat-kalite dengesi

1,9

Amman, Ürdün ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Amman Kraliçe Aliye Uluslararası Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Amman Araç Kiralama

Kasım ayında, momondo kullancıları için 10, Amman kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Amman içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Amman içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Amman içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Amman içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 3 konumundan birinde GREEN MOTION ile kiralayabilirsin. ₺ 335, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 379 ödemeyi bekleyebilirsin.

Amman, Ürdün içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Amman için Alamo, Budget ve Thrifty gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Amman içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Amman içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Avis, 9 konuma sahiptir. momondo kullanıcıları, bu noktalardan araç kiralarken günlük ortalama ₺ 1.062 ödemeyi bekleyebilirler.

Amman içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Amman içinde araç kiralarken çoğu kullanıcımız günlük ortalama ₺ 430 fiyata Ford Focus kiralık araçları tercih ediyor. Hyundai Accent, ikinci sırada yer alan en popüler kiralık araç modeli ve günlük kiralama fiyatı ortalama ₺ 384. Kullanıcılarımız, Amman içinde günlük ₺ 135 gibi düşük bir fiyata Ford Focus ve günlük ₺ 95 gibi düşük bir fiyata Hyundai Accent model kiralık araçlar buldu.

Amman içinde hangi araç kiralama şirketi BMW 5 Series model araca sahip?

Sixt, Amman içinde BMW 5 Series model araç sunan en popüler araç kiralama şirketidir. Amman içinde BMW 5 Series model araçlar için Sixt acentesinin sunduğu günlük fiyatlar Sixt civarındadır.

Amman, Ürdün içinde Kasım ayında hava durumu nasıldır?

Kasım ayında Amman içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 14 °C ve yağışın 20 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Kasım içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Amman içinde Kasım ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Amman içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Amman içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Hyundai i10, Ford Focus ve Hyundai Accent, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Amman içinde sıcaklıklar Amman Başkent İli bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Kasım ayında Amman içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Amman Başkent İli çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 14 °C ve yağış miktarının Amman civarında olmasını bekleyebilirler.


Ürdün - diğer şehirlerdeki araçlar


Amman içindeki havalimanlarında araç kiralama

Amman yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Amman seyahatini planlamaya başla