Osaka, Japonya Araç Kiralama

Ucuz Osaka, Japonya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Osaka, Japonya
29 Oca — 5 Şub
Aynı iade yeri
Osaka, Japonya
29.1 Cmt
Öğle
5.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

Osaka Araç Kiralama Rehberi

Osaka, Japonya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Value

10,0
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

6,0

Genel

6,0

Value

4,0

Osaka, Japonya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Osaka Kansai Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Osaka Araç Kiralama

 • KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Osaka içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

  Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Europcar ve Hertz, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Osaka içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

 • Osaka, Japonya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

  İş ortağımız olan ve Osaka içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Europcar, Hertz ve Times dahil olmak üzere Osaka içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

 • Şubat ayında Osaka içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

  Osaka seyahatine Şubat ayında çıkacaksan ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik bir araç kiraladığında buzlanma veya karla başa çıkman zor olacaktır fakat ılık veya yağmurlu havalar için ekonomik araçlar idealdir. Osaka / Şubat ayında sıcaklıklar ortalama 9 °C ve yağış miktarı 90 mm civarındadır - ekonomik bir araç kiralamak için bu şartlar idealdir. Osaka içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 783'dir.

 • Osaka, Japonya için hız limiti nedir?

  Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Osaka için hız sınırı: 60 km/saat. Osaka ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 80 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Osaka içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

 • Osaka, Japonya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

  Osaka, Ocak ayında genellikle 40 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 6 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Osaka içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

 • momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

  Osaka içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Osaka içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.

 • Osaka içinde sıcaklıklar Osaka (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

  Ocak ayında Osaka içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Osaka (il) çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 6 °C ve yağış miktarının Osaka civarında olmasını bekleyebilirler.


Japonya - diğer şehirlerdeki araçlar


Osaka seyahatini planlamaya başla