Japonya'da Araç Kiralama

Japonya'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Tokyo, Japonya
3 Haz — 10 Haz
Aynı iade yeri
Tokyo, Japonya
3.6 Cum
Öğle
10.6 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Japonya içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Japonya içindeki en popüler oteller

Japonya İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Japonya içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Times, Japonya içinde en fazla konuma sahip araç kiralama şirketidir. Şirket şu anda, ülke genelinde farklı havalimanlarında ve şehirlerde bulabileceğin 446 konuma sahiptir. Tokyo, Japonya içinde ziyaret edebileceğin en popüler şehirlerden biridir ve şehirde 25 konuma sahip Times acentesinden kolaylıkla kiralık araç bulabilirsin.

Japonya içinde araçlar yolun sol tarafından sürmektedir. Araçların yolun diğer tarafından sürüldüğü bir ülkede yaşıyorsan Japonya içinde araç sürmeye alışman biraz zaman alabilir. Seyahatin boyunca araç kiralamayı düşünüyorsan bu bilgiyi göz önünde bulundurmanı öneriyoruz.

2019 verilerine göre Japonya, yol kalitesinde tüm ülkeler arasında 8. sıraya yerleşti. Ülke, 7'nin en yüksek olduğu yol kalitesi skorlamasında 7 üzerinden 6 puan almıştır. Ziyaretin sırasında yol şartlarını, hava durumunun ve yapının da etkileyebileceğini unutma.

Japonya içinde alkollü araç kullanma limiti 0,30 promil promildir. Japonya içindeki bölgelerde ve şehirlerde ülke genelinde geçerli olan yasalara ek olarak yerel alkollü araç sürme limiti belirlenmiş olabilir. Aracını kiralamadan önce bu bilgileri kontrol ettiğinden emin ol. Japonya, yasal alkol tüketme yaşı olan 20 yaşın altında olup içki içen ve araç kullanan kişiler için katı yasalar uygulamaktadır.

Seçebileceğin çok sayıda kiralık araç türü mevcut fakat Japonya seyahati için Mini, içlerinde en popüler olanıdır. Kullanıcılarımız (%42) son 30 gün içinde Mini tercih etti ve günlük kiralama bedeli olarak ortalama ₺ 765 ödedi. Bütçene, planladığın aktivitelere veya hava durumuna göre farklı bir araç türünü de tercih edebilirsin.

Geçen hafta Japonya içinde benzinin fiyatı ortalama Litre başına ₺ 20,93'ydi. Bu fiyat, gideceğin şehre, yılın hangi zamanında bu şehri ziyaret edeceğine ve o anki ülke ekonomisine bağlı olarak değişebilir. Japonya içinde araç kiralama konusunda fikrini değiştirirsen Cezayir, geçen hafta itibarıyla Litre başına ₺ 5,07 ile dünyada benzinin en düşük fiyatlara ulaştığı ve seyahat edebileceğin diğer bir alternatiftir. Hong Kong, araç kiralamak için diğer harika bir destinasyondur fakat Litre başına ₺ 47,40 ile en yüksek benzin fiyatları burada görülmektedir.


Japonya seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

momondo üzerinden Japonya içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Japonya içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

Evet. momondo, Japonya içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

Kesinlikle! momondo, Japonya içindeki kiralık araç aramaları için bu özelliği sunmaktadır.

Evet. Japonya içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

Evet. momondo, Japonya içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.