Nagoya, Japonya Araç Kiralama

Ucuz Nagoya, Japonya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Nagoya, Japonya
18 Nis — 25 Nis
Aynı iade yeri
Nagoya, Japonya
18.4 Paz
Öğle
25.4 Paz
Öğle

Nagoya Araç Kiralama Rehberi

Nagoya, Japonya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.0

1 yoruma göre


Nagoya, Japonya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Osaka Kansai Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Nagoya Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Nagoya içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Nagoya içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Nagoya, Japonya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Nagoya içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise ve National gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Nagoya, Japonya için hız limiti nedir?

Nagoya içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 60 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Nagoya civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 80 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Nagoya, Japonya içinde Nisan ayında hava durumu nasıldır?

Nisan ayında Nagoya içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 14 °C ve yağışın 125 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Nisan içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Nagoya içinde hava durumu Nisan ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Nagoya içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.


Japonya - diğer şehirlerdeki araçlar

Japonya genelinde Tokyo, Osaka ve Kawasaki gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Nagoya seyahatini planlamaya başla