Belo Horizonte, Brezilya Araç Kiralama

Ucuz Belo Horizonte, Brezilya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Belo Horizonte, MG, Brezilya
5 Şub — 12 Şub
Aynı iade yeri
Belo Horizonte, MG, Brezilya
5.2 Cmt
Öğle
12.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Belo Horizonte Araç Kiralama Rehberi

Belo Horizonte, Brezilya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,7

Konfor

8,6

Genel

8,5

Value

7,6

Belo Horizonte, Brezilya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Belo Horizonte Tancredo Neves Intl Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Belo Horizonte Araç Kiralama

 • KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Belo Horizonte içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

  Belo Horizonte içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Hertz sunulmaktadır. Belo Horizonte içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

 • Belo Horizonte, Brezilya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

  Belo Horizonte içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Localiza, Hertz ve Unidas, Belo Horizonte içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

 • Belo Horizonte, Brezilya için hız limiti nedir?

  Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Belo Horizonte için hız sınırı: 60 km/saat. Belo Horizonte ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 80 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Belo Horizonte içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

 • Belo Horizonte içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

  Verilerimize göre Hyundai Accent, Belo Horizonte içindeki en popüler kiralık araç modelidir. Kullanıcılarımız Belo Horizonte içindeki kiralık Hyundai Accent modellerini günlük ₺ 95 gibi düşük bir fiyata buldu fakat günlük ortalama fiyatlar ₺ 345 civarındadır.Audi A3, günlük ortalama ₺ 434 fiyata ve günlük ₺ 114 gibi düşük fırsatlara Belo Horizonte içindeki diğer bir popüler kiralık araç modelidir.

 • Belo Horizonte içinde hangi araç kiralama şirketi BMW 3 Series Touring model araca sahip?

  Unidas, Belo Horizonte içinde BMW 3 Series Touring model araç sunan en popüler araç kiralama şirketidir. Unidas acentesinden BMW 3 Series Touring model araç kiralamanın ücreti günlük ortalama ₺ 640'dir.

 • Belo Horizonte, Brezilya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

  Belo Horizonte, Ocak ayında genellikle 290 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 23 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Belo Horizonte içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

 • momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

  Ocak ayında sıcaklıklar genellikle diğer aylara oranla daha yüksektir fakat yine de yağmur yağma ihtimali de yüksektir. Belo Horizonte içinde A/C'li (klimalı) bir araç kiralamanı öneririz.


Brezilya - diğer şehirlerdeki araçlar

Brezilya genelinde Sao Paulo, Rio de Janeiro ve Foz do Iguaçu gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Belo Horizonte seyahatini planlamaya başla