Hindistan'da Araç Kiralama

Hindistan'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Yeni Delhi, Delhi, Hindistan
2 Haz — 9 Haz
Aynı iade yeri
Yeni Delhi, Delhi, Hindistan
2.6 Per
Öğle
9.6 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Hindistan içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Hindistan içindeki en popüler oteller

Hindistan İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Hindistan içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Instant Cabs, Hindistan içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Ülke genelinde 67 araç kiralama merkezi ile bu acenteden kiralık araç bulmakta zorlanmayacaksındır. Instant Cabs, Hindistan genelinde görülmesi gereken şehirlerde araç kiralama noktalarına sahiptir. Yeni Delhi içinde örneğin, 2 Instant Cabs noktası vardır.

Yasalara göre Hindistan içinde aracını, yolun sol tarafından sürmelisin. Bu kurala uymadığında trafik cezası alabilir veya kazaya sebep olabilirsin.

Hindistan, 137 ülke arasında yol kalitesi açısından 61. sıraya yerleşmiştir. 1'den 7'ye kadar olan ve 7'nin en yüksek puan olduğu skor sisteminde Hindistan, 4 yol kalitesi puanına sahiptir. Ülke içindeki yolların kalitesi nereyi ziyaret etmek istediğine ve hava durumuna göre değişebilir.

Hindistan için BAC limiti 0,30 promil promildir - bu limit, hem ülkede ikamet edenler hem de bölgeyi ziyaret edenler için geçerlidir. BAC seviyesi kanındaki alkol içeriği ölçümüdür. Bu bilgi, bireyin ne kadar sarhoş olduğunu belirlemek için kullanılır. Hindistan içinde 0,30 promil promilden daha yüksek kan alkol içeriğine sahipsen ve araç kullanıyorsan ‘alkollü araç kullanıyor’ olarak kabul edilirsin. Hindistan içinde yasal içki içme yaşı ülkenin hangi bölgesinde olduğuna göre değişecektir, bu sebeple seyahat planlarını yapmadan yaş sınırlamalarını kontrol etmeni öneriyoruz.

SUV, Hindistan içinde kiralayabileceğin en popüler araç türüdür. Kullanıcılarımız (%33), bu araç türünü Hindistan seyahatleri içinde tercih etmektedir. SUV, ihtiyaçlarını karşılıyorsa kiralama fiyatı olarak günlük ₺ 2.069 civarında bir ödeme yapmayı bekleyebilirsin. Fiyatlar, ziyaret edeceğin şehre ve tercih edeceğin araç kiralama şirketine göre değişebilir.

Geçen hafta Hindistan içinde benzinin ortalama fiyatı Litre başına ₺ 23,56'ydi. Hindistan içinde araç kiralayıp kiralamayacağına henüz karar vermediysen Cezayir, seyahat için değerlendirebileceğin diğer bir alternatif. Geçen hafta itibarıyla Litre başına ₺ 5,04 ile dünyanın en uygun benzin fiyatları burada görüldü. Hong Kong, araç kiralayıp gezebileceğin diğer bir harika ülke fakat burada benzin fiyatları Litre başına ₺ 47,12 civarında seyredebiliyor.


Hindistan içindeki popüler bölgelerde araç kiralama

Hindistan içinde ziyaret edilmesi gereken bu bölgelerden herhangi biri için ideal kiralık aracını bul

Hindistan içindeki popüler şehirlerde araç kiralama

Hindistan içindeki en popüler şehirlerde araç kiralama fiyatlarını karşılaştır

Hindistan seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

momondo üzerinden Hindistan içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Hindistan içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

Evet. momondo, sadece ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını öne çıkaran bir filtreye sahiptir. Bu filtre, Hindistan içindeki araçlar dahil momondo üzerinden yapılan tüm araç kiralama aramalarında mevcuttur.

momondo, özel olarak Hindistan içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

Hindistan dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

Evet. momondo, Hindistan içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.