Sri Lanka'da Araç Kiralama

Sri Lanka'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Kolombo, Sri Lanka
2 Haz — 9 Haz
Aynı iade yeri
Kolombo, Sri Lanka
2.6 Per
Öğle
9.6 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Sri Lanka içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Sri Lanka içindeki en popüler oteller

Sri Lanka İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Sri Lanka içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

SR RENT A CAR , Sri Lanka içinde en çok araç kiralama noktasına sahip acentedir. Ülke genelinde 23 konuma sahip olan acentenin araç kiralama merkezlerinden birine havalimanında veya şehirde rastlama ihtimalin oldukça yüksek. Kolombo, Sri Lanka içinde ziyaret edebileceğin en popüler şehirlerden biridir ve şehirde 22 konuma sahip SR RENT A CAR acentesinden kolaylıkla kiralık araç bulabilirsin.

Yabancı ülkelerden gelen sürücüler dahil Sri Lanka içindeki sürücülerin yolun sol tarafından sürmesi gerekmektedir. Lütfen unutma, yolun ters tarafından sürmek hem trafik ihlallerine hem de ciddi kazalara sebebiyet verebilir.

Sri Lanka, 137 ülke arasında yol kalitesi açısından 27. sıraya yerleşmiştir. 1'den 7'ye kadar olan ve 7'nin en yüksek puan olduğu skor sisteminde Sri Lanka, 5,2 yol kalitesi puanına sahiptir. Ülke içindeki yolların kalitesi nereyi ziyaret etmek istediğine ve hava durumuna göre değişebilir.

Sri Lanka için BAC limiti 0,80 promil promildir - bu limit, hem ülkede ikamet edenler hem de bölgeyi ziyaret edenler için geçerlidir. BAC seviyesi kanındaki alkol içeriği ölçümüdür. Bu bilgi, bireyin ne kadar sarhoş olduğunu belirlemek için kullanılır. Sri Lanka içinde 0,80 promil promilden daha yüksek kan alkol içeriğine sahipsen ve araç kullanıyorsan ‘alkollü araç kullanıyor’ olarak kabul edilirsin. Alkollü içecek tüketebilmek için en az 21 yaşında olman gerektiğini lütfen unutma. İçkiliyken motorlu taşıt kullanmamanı öneriyoruz.

Geçen hafta Sri Lanka içinde benzinin fiyatı ortalama Litre başına ₺ 17,39'ydi. Bu fiyat, gideceğin şehre, yılın hangi zamanında bu şehri ziyaret edeceğine ve o anki ülke ekonomisine bağlı olarak değişebilir. Verilerimize göre Sri Lanka, ne çok yüksek ne de çok düşük benzin fiyatlarına sahiptir. Benzin fiyatları Cezayir içinde şu anda Litre başına ₺ 5,04 ile en düşük, Hong Kong içinde Litre başına ₺ 47,12 ile en yüksek seviyededir. Benzin fiyatlarının devamlı değişebileceğini ve seyahat tarihlerinde farklı olabileceğini lütfen unutma.


Sri Lanka içindeki popüler şehirlerde araç kiralama

Sri Lanka içindeki en popüler şehirlerde araç kiralama fiyatlarını karşılaştır

Sri Lanka seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Sri Lanka içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, farklı filtreleme seçenekleri ile aramanı daraltarak Sri Lanka içindeki harika kiralık araçları bulmanı kolaylaştır. Aramanı, fiyata, araç sınıfına, konuma ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsin.

Ücretsiz iptal, Sri Lanka ve diğer tüm konumlar için momondo üzerinden filtrelenebilen bir politikadır. Şirketlerin bu seçeneği sunması konuma göre farklılık gösterebilir.

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Sri Lanka içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

Evet. momondo, Sri Lanka içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

Evet. Sri Lanka içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araç fırsatları, momondo üzerinden bulunabilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.