Seul, Güney Kore Araç Kiralama

Ucuz Seul, Güney Kore kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Seul, Güney Kore
22 Eki — 29 Eki
Aynı iade yeri
Seul, Güney Kore
22.10 Cum
Öğle
29.10 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Seul Araç Kiralama Rehberi

Seul, Güney Kore için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

7,8

Genel

7,5

Alış/İade

7,1

Fiyat-kalite dengesi

7,4
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

7,3

Genel

7,3

Alış/İade

5,9

Fiyat-kalite dengesi

6,6

Seul, Güney Kore ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve İncheon Incheon Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Seul Araç Kiralama

Ekim ayında, Seul için şu ana kadar momondo üzerinden 4.725 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Seul içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Avis ve Hertz, Seul içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Seul içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Kasım ayında Seul içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Kasım ayında Seul seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Kasım ayında Seul ortalama olarak 27 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 5 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Seul içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.092'dir.

Seul, Güney Kore için hız limiti nedir?

Seul içindeki hız limiti 60 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 80 km/saat ve Seul civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Seul içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Seul, Güney Kore içinde Ekim ayında hava durumu nasıldır?

Ekim ayında Seul içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 17 °C ve yağışın 59 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Ekim içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Seul içinde sıcaklıklar genellikle Ekim ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Seul içinde sıcaklıklar Seul bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Seul içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Ekim ayında Seul içinde sıcaklıkların 17 °C ve yağış ihtimalinin 59 mm civarında olduğunu unutma.


Güney Kore - diğer şehirlerdeki araçlar


Seul seyahatini planlamaya başla