Kolombo Araç Kiralama

Ucuz Kolombo kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Kolombo, Sri Lanka
27 Oca — 3 Şub
Aynı iade yeri
Kolombo, Sri Lanka
27.1 Çar
Öğle
3.2 Çar
Öğle

Kolombo Araç Kiralama Rehberi

Kolombo için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Orta 5.2

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.9

5 yoruma göre


Kolombo ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kolombo Bandaranayike Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Kolombo Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Kolombo içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Hertz, Thrifty ve Dollar, Kolombo içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Kolombo içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Kolombo içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Kolombo için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Kolombo içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Kolombo için hız limiti nedir?

Kolombo için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Kolombo civarındaki yerleşim alanlarında 70 km/saat ve otobanlarda 100 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Kolombo içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Kolombo, Sri Lanka içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Ocak ayında Kolombo içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 27 °C ve yağışın 80 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Kolombo içinde sıcaklıkların Ocak ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Kolombo içinde sıcaklıklar Western bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Kolombo içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Western çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 27 °C ve yağış miktarının Kolombo civarında olmasını bekleyebilirler.


Kolombo seyahatini planlamaya başla