Otopeni Araç Kiralama

Ucuz Otopeni kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Otopeni, Romanya
3 Ara — 10 Ara
Aynı iade yeri
Otopeni, Romanya
3.12 Per
Öğle
10.12 Per
Öğle

Otopeni Araç Kiralama Rehberi

Otopeni için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.3

6 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.8

1 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.8

1 yoruma göre


Otopeni ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Bükreş Henri Coandă Uluslararası Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Otopeni Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Otopeni içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, National ve Dollar, Otopeni içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Otopeni içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Otopeni içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Otopeni için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Otopeni için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Otopeni için hız limiti nedir?

Otopeni içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Otopeni civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 100 km/saat'tir. Otopeni içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 130 km/saat'tir.


Otopeni seyahatini planlamaya başla