En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Dubai, Dubai Emirliği araba kiralama

Dubai, Dubai Emirliği içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
15.6 Cmt
22.6 Cmt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Dubai, Dubai Emirliği kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Dubai, Dubai Emirliği içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Dubai içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Dubai içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Dubai içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Dubai içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Hertz acentesinden bulunmaktadır. Hertz ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 441 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Dubai içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 576'dir.

Dubai içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

31 konum ile Golden Key Car Rental, Dubai içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Dubai içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Mitsubishi Mirage G4, Dubai içindeki en popüler kiralık araç modelidir. Kullanıcılarımız Dubai içindeki kiralık Mitsubishi Mirage G4 modellerini günlük ₺ 495 gibi düşük bir fiyata buldu fakat günlük ortalama fiyatlar ₺ 683 civarındadır.Ford Ka, günlük ortalama ₺ 907 fiyata ve günlük ₺ 464 gibi düşük fırsatlara Dubai içindeki diğer bir popüler kiralık araç modelidir.

momondo'da bulunan Dubai, Dubai Emirliği araç kiralama fırsatları

Dubai içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 662 - ₺ 1.048

Tüm Araç Türleri

₺ 1.944 - ₺ 4.644

₺ 877, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 662 ile yılın geri kalan zamanından %25 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Dubai içindeki ortalama bir kiralık araçtan %70 daha ucuzdur. Dubai içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Dubai küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.954, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 855 ile yılın geri kalan zamanından %57 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Dubai içindeki ortalama bir kiralık araçtan %32 daha ucuzdur. Dubai içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Dubai standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.872, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Haziran ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.926 ile yılın geri kalan zamanından %25 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Dubai içindeki ortalama bir kiralık araçtan %27 daha pahalı. Dubai içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Dubai büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.505, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.531 ile yılın geri kalan zamanından %39 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Dubai içindeki ortalama bir kiralık araçtan %12 daha ucuzdur. Dubai içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Dubai SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.947, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.909 ile yılın geri kalan zamanından %36 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Dubai içindeki ortalama bir kiralık araçtan %4 daha pahalı. Dubai içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 5.796, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.932 ile yılın geri kalan zamanından %33 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Dubai içindeki ortalama bir kiralık araçtan %52 daha pahalı. Dubai içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Dubai lüks araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 9.729, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 4.560 ile yılın geri kalan zamanından %54 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Dubai içindeki ortalama bir kiralık araçtan %71 daha pahalı. Dubai içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Volkswagen Polo
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 457

15 Haz - 22 Haz
Volkswagen Polo
Fiat Tipo
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 490

15 Haz - 22 Haz
Fiat Tipo

Dubai araç kiralama rehberi

Dubai, Dubai Emirliği için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Fast Rent A Car

8 konum
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

7,3

Genel

7,3

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

6,0

Alamo

9 konum
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

7,5

Genel

7,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,8

Value

7,5

Hertz

8 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

7,7

Genel

7,3

Alış Yeri/İade Yeri

6,8

Value

7,1

Dollar

17 konum
Genel bakış

Temizlik

6,9

Konfor

6,4

Genel

6,4

Alış Yeri/İade Yeri

6,6

Value

6,5

Europcar

14 konum
Genel bakış

Temizlik

7,1

Konfor

6,5

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

5,8

Value

6,0

Thrifty

23 konum
Genel bakış

Temizlik

6,4

Konfor

6,2

Genel

5,9

Alış Yeri/İade Yeri

5,4

Value

6,1

Enterprise Rent-A-Car

8 konum
Genel bakış

Temizlik

6,8

Konfor

6,9

Genel

5,8

Alış Yeri/İade Yeri

5,4

Value

6,4

Avis

12 konum
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

6,1

Genel

5,5

Alış Yeri/İade Yeri

5,8

Value

6,4

Dubai içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Dubai seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Autostrad Rent A Car

Popüler Araç Türleri

Economy, SUV, Mini

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 814

En Popüler Model

Mitsubishi Mirage G4
Autostrad Rent A Car, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Dubai araç kiralama acentesidir. Alamo ve GREEN MOTION , diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Dubai şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, SUV ve Mini.
Dubai içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 814'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.267'den başlamasını bekleyebilirsin.
Mitsubishi Mirage G4, son 7 gün içinde Dubai içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Ford Ka araç modelini de tercih etmektedir.

Dubai içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Dubai içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında hafta sonu Dubai için en iyi fırsatlar yaklaşık ₺ 3.261 ile başlıyor ve ₺ 3.261 civarına kadar çıkıyor. Dubai içinde bir hafta kiralama için ₺ 1.262, normal bir fırsat fakat Temmuz ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 587 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Dubai için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Dubai içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Temmuz ayında Dubai içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Temmuz ayında Dubai içinde gezinmenin en yolu üstü açılabilir bir araç kiralamaktır. Dubai için Temmuz ayında sıcaklıklar ortalama 35 °C ve yağış miktarı 10 mm olduğu için soğuk veya yağışlı havalara denk gelme olasılığın oldukça düşük. Dubai içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 4.748'dir.

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri için hız limiti nedir?

Dubai içindeki hız limiti 5 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 80 km/saat ve Dubai civarındaki otobanlarda hız limiti 160 km/saat'tir. Dubai içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Dubai içinde hangi araç kiralama şirketi BMW 4 Series Convertible model araca sahip?

Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Dubai içinde Haziran ayında sıcaklık 32 °C civarında seyreder ve 10 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Dubai içinde sıcaklıklar Dubai Emirliği bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Dubai içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Dubai Emirliği genelinde sıcaklıkların genellikle 32 °C ve yağış miktarının 10 mm olduğunu bilmen önemli.

momondo Dubai içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Dubai içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Dubai içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Dubai içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 355 operatör mevcuttur.

Dubai içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Dubai dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Dubai içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Dubai içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Dubai içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Dubai içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

momondo, Dubai içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, filtreler sayesinde momondo içinde harika araç kiralama şirketi bulmanı kolaylaştırır. Fiyat, araç sınıfı, olanaklar veya politikalar dahil olmak üzere momondo, aramanı daraltarak en uygun fırsatı bulmana yardımcı olacak çok sayıda farklı filtreler sunar.

momondo, Dubai içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Dubai içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo üzerinden Dubai içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

momondo, özel olarak Dubai içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

momondo üzerinden Dubai içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Dubai içinde gelişmiş temizlik hizmetinin sunulduğu kiralık araç fırsatlarını gösterebilir.

momondo üzerinden Dubai içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet, sınırsız kilometre seçeneği momondo üzerinden Dubai içindeki kiralık araçlarda bulunabilir.


Dubai seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
15.6 Cmt
Öğlen
22.6 Cmt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Dubai konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Dubai'de popüler kiralık araba türleri