En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Sharjah, Sharjah Emirliği araba kiralama

Sharjah, Sharjah Emirliği içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
19.6 Çar
26.6 Çar

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Sharjah, Sharjah Emirliği kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Sharjah, Sharjah Emirliği içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Sharjah içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Sharjah içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Sharjah içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Sharjah içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle GREEN MOTION acentesinden bulunmaktadır. GREEN MOTION ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 520 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Sharjah içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 520'dir.

Sharjah içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

7 konum ile DRIVUS, Sharjah içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Sharjah içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 1.374 (ve günlük ortalama ₺ 1.131 gibi düşük) bir fiyata Peugeot 3008 model kiralık araçlar, Sharjah içindeki en popüler araçlardır. Sharjah içinde günlük ortalama ₺ 830'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 570) Kia Picanto kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

momondo'da bulunan Sharjah, Sharjah Emirliği araç kiralama fırsatları

Sharjah içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 576 - ₺ 935

Tüm Araç Türleri

₺ 934 - ₺ 3.374

₺ 803, Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Temmuz ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 576 ile yılın geri kalan zamanından %29 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Sharjah içindeki ortalama bir kiralık araçtan %45 daha ucuzdur. Sharjah içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sharjah küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.231, Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Ağustos ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 608 ile yılın geri kalan zamanından %51 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Sharjah içindeki ortalama bir kiralık araçtan %16 daha ucuzdur. Sharjah içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sharjah standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.446, Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.151 ile yılın geri kalan zamanından %53 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Sharjah içindeki ortalama bir kiralık araçtan %41 daha pahalı. Sharjah içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sharjah büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.510, Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ağustos ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 597 ile yılın geri kalan zamanından %61 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Sharjah içindeki ortalama bir kiralık araçtan %4 daha pahalı. Sharjah içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sharjah SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.078, Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.559 ile yılın geri kalan zamanından %23 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Sharjah içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha pahalı. Sharjah içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sharjah lüks araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Peugeot 208
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 448

16 Tem - 31 Tem
Peugeot 208
Ford Focus
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 526

16 Tem - 31 Tem
Ford Focus

Sharjah araç kiralama rehberi

Sharjah, Sharjah Emirliği için tüm büyük araç kiralama şirketleri

keddy by Europcar

2 konum

Europcar

2 konum
Genel bakış

Temizlik

9,5

Konfor

9,5

Genel

9,5

Alış Yeri/İade Yeri

9,5

Value

8,5

Fast Rent A Car

3 konum

Dollar

3 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

7,0

Genel

7,0

Alış Yeri/İade Yeri

5,0

Value

7,0

Budget

4 konum
Genel bakış

Temizlik

5,0

Konfor

5,0

Genel

5,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

6,0

Thrifty

5 konum
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış Yeri/İade Yeri

2,0

Value

2,0

DRIVUS

7 konum

Quick Drive

3 konum

Sharjah içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Sharjah seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Europcar

Popüler Araç Türleri

SUV, Mini, Standard

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 634

En Popüler Model

Class Full-size SUV
Europcar, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Sharjah araç kiralama acentesidir. keddy by Europcar ve Thrifty, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Sharjah şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: SUV, Mini ve Standard.
Sharjah içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 634'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.272'den başlamasını bekleyebilirsin.
Class Full-size SUV, son 7 gün içinde Sharjah içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Peugeot 3008 araç modelini de tercih etmektedir.

Sharjah içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Sharjah içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Sharjah için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Sharjah içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri için hız limiti nedir?

Sharjah içindeki hız limiti 5 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 80 km/saat ve Sharjah civarındaki otobanlarda hız limiti 160 km/saat'tir. Sharjah içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

momondo Sharjah içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Sharjah içindeki araçlar için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Sharjah içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Sharjah içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 65 operatör mevcuttur.

Sharjah içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sharjah dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Sharjah içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Sharjah içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Sharjah içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Sharjah içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, Sharjah içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, farklı filtreleme seçenekleri ile aramanı daraltarak Sharjah içindeki harika kiralık araçları bulmanı kolaylaştır. Aramanı, fiyata, araç sınıfına, konuma ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsin.

momondo, Sharjah içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Sharjah içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo üzerinden Sharjah içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Kesinlikle! momondo, Sharjah içindeki kiralık araç aramaları için bu özelliği sunmaktadır.

momondo üzerinden Sharjah içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Sharjah dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

momondo üzerinden Sharjah içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. momondo, Sharjah içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Sharjah seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
19.6 Çar
Öğlen
26.6 Çar
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Sharjah konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Sharjah'ta popüler kiralık araç acenteleri