En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Abu Dabi, Abu Dabi Emirliği araba kiralama

Abu Dabi, Abu Dabi Emirliği içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
28.6 Cum
5.7 Cum

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Abu Dabi, Abu Dabi Emirliği kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Abu Dabi, Abu Dabi Emirliği içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Ekonomi₺ 781/day
Kompakt₺ 846/day
Orta₺ 885/day
Standart₺ 1.096/day
Üst Orta sınıf SUV₺ 2.150/day
Premium₺ 1.308/day
Yolcu Minibüsü₺ 1.609/day
Lüks₺ 3.195/day
Premium SUV₺ 2.080/day
Orta sınıf SUV₺ 1.162/day
Kompakt SUV₺ 1.188/day
Standart SUV₺ 1.284/day
Acentenin seçimi sedan₺ 3.254/day
Lüks SUV₺ 4.161/day
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Abu Dabi içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Abu Dabi içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Abu Dabi içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Abu Dabi içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle GREEN MOTION acentesinden bulunmaktadır. GREEN MOTION ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 495 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Abu Dabi içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 621'dir.

Abu Dabi içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

34 konum ile keddy by Europcar, Abu Dabi içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Abu Dabi içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 628 (ve günlük ortalama ₺ 495 gibi düşük) bir fiyata Mitsubishi Mirage G4 model kiralık araçlar, Abu Dabi içindeki en popüler araçlardır. Abu Dabi içinde günlük ortalama ₺ 2.258'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 2.224) Kia Carnival kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

momondo'da bulunan Abu Dabi, Abu Dabi Emirliği araç kiralama fırsatları

Abu Dabi içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 674 - ₺ 1.065

Tüm Araç Türleri

₺ 701 - ₺ 21.087

₺ 848, Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ağustos ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 674 ile yılın geri kalan zamanından %21 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Abu Dabi içindeki ortalama bir kiralık araçtan %78 daha ucuzdur. Abu Dabi içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Abu Dabi küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.195, Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 961 ile yılın geri kalan zamanından %57 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Abu Dabi içindeki ortalama bir kiralık araçtan %42 daha ucuzdur. Abu Dabi içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Abu Dabi standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.945, Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Haziran ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.305 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Abu Dabi içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha pahalı. Abu Dabi içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Abu Dabi büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.556, Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ağustos ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 769 ile yılın geri kalan zamanından %70 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Abu Dabi içindeki ortalama bir kiralık araçtan %32 daha ucuzdur. Abu Dabi içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Abu Dabi SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.646, Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Haziran ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.238 ile yılın geri kalan zamanından %16 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Abu Dabi içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha ucuzdur. Abu Dabi içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Abu Dabi minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 5.810, Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.811 ile yılın geri kalan zamanından %52 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Abu Dabi içindeki ortalama bir kiralık araçtan %36 daha pahalı. Abu Dabi içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Abu Dabi lüks araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 58.655, Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Haziran ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 6.867 ile yılın geri kalan zamanından %89 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Abu Dabi içindeki ortalama bir kiralık araçtan %94 daha pahalı. Abu Dabi içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ford Fiesta
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 672

26 Haz - 3 Tem
Ford Fiesta
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 815

26 Haz - 3 Tem
Hyundai Accent Hatch

Abu Dabi araç kiralama rehberi

Abu Dabi, Abu Dabi Emirliği için tüm büyük araç kiralama şirketleri

National

3 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Europcar

16 konum
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,3

Genel

7,9

Alış Yeri/İade Yeri

8,1

Value

7,3

Fast Rent A Car

6 konum

Dollar

8 konum
Genel bakış

Temizlik

7,8

Konfor

7,0

Genel

7,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,9

Value

7,4

Hertz

4 konum
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,1

Genel

7,2

Alış Yeri/İade Yeri

7,4

Value

7,5

Alamo

3 konum

Thrifty

10 konum
Genel bakış

Temizlik

7,1

Konfor

6,6

Genel

6,4

Alış Yeri/İade Yeri

6,2

Value

6,4
Genel bakış

Temizlik

7,1

Konfor

7,3

Genel

6,4

Alış Yeri/İade Yeri

6,4

Value

6,4

Abu Dabi içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Abu Dabi seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

GREEN MOTION

Popüler Araç Türleri

Economy, SUV, Mini

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 649

En Popüler Model

Mitsubishi Mirage G4
GREEN MOTION , bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Abu Dabi araç kiralama acentesidir. Alamo ve ADDCAR RENTAL , diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Abu Dabi şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, SUV ve Mini.
Abu Dabi içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 649'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 909'den başlamasını bekleyebilirsin.
Mitsubishi Mirage G4, son 7 gün içinde Abu Dabi içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Kia Carnival araç modelini de tercih etmektedir.

Abu Dabi içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Abu Dabi içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Abu Dabi için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Abu Dabi için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Temmuz ayında Abu Dabi içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Abu Dabi için Temmuz ayında sıcaklıklar 35 °C civarında seyretmektedir - üstü açılır bir araba kiralamak için son derece uygun. Abu Dabi içinde Temmuz ayı boyunca sadece 10 mm yağış miktarı ile üstü açılır bir araç ile sokaklarda gezinmenin gerçek keyfine varabilirsin. Seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmenin yine de faydası olacağını hatırlatalım. Abu Dabi içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 6.868'dir.

Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri için hız limiti nedir?

Abu Dabi içindeki hız limiti 5 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 80 km/saat ve Abu Dabi civarındaki otobanlarda hız limiti 160 km/saat'tir. Abu Dabi içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Abu Dabi, Birleşik Arap Emirlikleri içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Abu Dabi içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 32 °C ve yağışın 10 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

Abu Dabi içinde sıcaklıklar Abu Dabi Emirliği bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Abu Dabi içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Abu Dabi Emirliği içinde sıcaklıkların 32 °C ve yağış ihtimalinin 10 mm civarında olduğunu unutma.

momondo Abu Dabi içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Abu Dabi içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Abu Dabi içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Abu Dabi içindeki araçlar için 148 operatör mevcuttur.

Abu Dabi içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Abu Dabi dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Abu Dabi içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Abu Dabi içinde araç kiralarken tüm sürücülerin geçerli bir ehliyete sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Abu Dabi içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo, Abu Dabi içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, Abu Dabi içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Abu Dabi içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

momondo, Abu Dabi içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Abu Dabi içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

momondo üzerinden Abu Dabi içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Abu Dabi içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

momondo üzerinden Abu Dabi içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Abu Dabi dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Abu Dabi içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. momondo, Abu Dabi içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Abu Dabi seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
28.6 Cum
Öğlen
5.7 Cum
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Abu Dabi konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun