İstatistikler
Acente rehberi
SSS

Calvi Ste Catherine Havalimanı araba kiralama

Calvi Ste Catherine Havalimanı içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
27.6 Per
30.6 Paz

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Calvi Ste Catherine Havalimanı içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Calvi Ste Catherine Havalimanı içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Calvi Ste Catherine Havalimanı içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Peugeot 208, Calvi Ste Catherine Havalimanı içindeki en popüler kiralık araç modelidir. Kullanıcılarımız Calvi Ste Catherine Havalimanı içindeki kiralık Peugeot 208 modellerini günlük ₺ 658 gibi düşük bir fiyata buldu fakat günlük ortalama fiyatlar ₺ 1.466 civarındadır.Renault Twingo, günlük ortalama ₺ 1.322 fiyata ve günlük ₺ 582 gibi düşük fırsatlara Calvi Ste Catherine Havalimanı içindeki diğer bir popüler kiralık araç modelidir.

Ste Catherine Havalimanı içindeki en popüler kiralık araç türü hangisidir?

Ekonomi, Ste Catherine Havalimanı içinde kiralanan en popüler araç türüdür. Geçtiğimiz yıl kullanıcılarımız (%36), Ste Catherine Havalimanı içinde Ekonomi araç kiralamayı tercih etti. Günlük ₺ 1.213 gibi düşük bir fiyat ile Europcar, bu havalimanında Ekonomi araç sunan en popüler araç kiralama acentesidir. Ste Catherine Havalimanı içinde Ekonomi araç kiralamak istiyorsan Peugeot 208 veya Opel Corsa - popüler seçeneklerdir tercih edebileceğin seçeneklerdendir.

Ste Catherine Havalimanı noktasından araç kiralamak için en iyi dönem ne zamandır?

Verilerimize göre Ste Catherine Havalimanı içinde araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 808 olduğu alış tarihinden en az 20 gün öncesidir. Geçtiğimiz yıl momondo kullanıcıları Ste Catherine Havalimanı içinde hafta sonu için günlük ortalama ₺ 1.797 ve hafta içi için günlük ortalama ₺ 1.039 civarında fiyatlar buldu. Aracının, araç kiralama fırsatlarının günlük ortalama ₺ 776 olduğu Kasım ayında (en ucuz ay) kiralamayı düşünebilirsin.

0

Calvi Ste Catherine Havalimanı araç kiralama rehberi

Calvi Ste Catherine Havalimanı konumundaki tüm büyük araç kiralama tedarikçileri

Enterprise Rent-A-Car

1 konum

Europcar

1 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

8,0

National

1 konum

Alamo

1 konum

Hertz

1 konum
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

9,1

Genel

8,7

Alış Yeri/İade Yeri

8,1

Value

9,1

keddy by Europcar

1 konum

Calvi Ste Catherine Havalimanı araç kiralama

Sıradaki seyahatine iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Calvi Ste Catherine Havalimanı içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

momondo Calvi Ste Catherine Havalimanı içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Calvi Ste Catherine Havalimanı içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Calvi Ste Catherine Havalimanı içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Calvi Ste Catherine Havalimanı içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 15 operatör mevcuttur.

Calvi Ste Catherine Havalimanı içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücü yaş sınırı, Calvi Ste Catherine Havalimanı dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Bazı AB ülkelerinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan senden genç sürücü ek ücreti alınabilir. Rezervasyon yapmadan önce tercih ettiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni öneriyoruz.

Calvi Ste Catherine Havalimanı içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Calvi Ste Catherine Havalimanı içinde araç kiralayabilmek için sürücülerin geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek muhakkak bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Calvi Ste Catherine Havalimanı içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo üzerinden Calvi Ste Catherine Havalimanı içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, Calvi Ste Catherine Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Calvi Ste Catherine Havalimanı içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

momondo, Calvi Ste Catherine Havalimanı içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Calvi Ste Catherine Havalimanı içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

momondo üzerinden Calvi Ste Catherine Havalimanı içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Calvi Ste Catherine Havalimanı içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

momondo üzerinden Calvi Ste Catherine Havalimanı içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Calvi Ste Catherine Havalimanı içindeki kiralık araçları, momondo üzerinden, spesifik olarak gelişmiş temizlik seçeneğine göre filtreleyebilirsin.

momondo üzerinden Calvi Ste Catherine Havalimanı içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Calvi Ste Catherine Havalimanı seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
27.6 Per
Öğlen
30.6 Paz
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Calvi Ste Catherine Havalimanı (CLY) konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun