Odesa, Ukrayna Araç Kiralama

Ucuz Odesa, Ukrayna kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Odesa, Ukrayna
15 Nis — 22 Nis
Aynı iade yeri
Odesa, Ukrayna
15.4 Per
Öğle
22.4 Per
Öğle

Odesa Araç Kiralama Rehberi

Odesa, Ukrayna için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.3

3 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre


Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Arcadia Beach7,1 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Arcadia Beach135,5 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Arcadia Beach5,5 km

Odesa, Ukrayna ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Odesa Odessa havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Odesa Araç Kiralama

Nisan ayında, Odesa için 43 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Odesa içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Odesa içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Sixt, Budget ve Europcar, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Odesa içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Odesa seyahatinde en iyi fırsatları Budget tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. 2 konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 339 fiyat ile Budget araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Odesa, Ukrayna içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Odesa içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Sixt, Budget ve Payless dahil olmak üzere Odesa içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Odesa içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

United International Car Rentals, Odesa, Ukrayna içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Odesa, Ukrayna içinde 2 konum bulabilirsin ve Odesa, Ukrayna içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 312 ödemeyi bekleyebilirsin.

Odesa, Ukrayna içinde Nisan ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Odesa içinde Nisan ayında sıcaklık 9 °C civarında seyreder ve 20 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Nisan içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Odesa içinde Nisan ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Odesa içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Odesa içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Hyundai Accent, Ford Fiesta ve Chevrolet Spark, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Odesa içinde sıcaklıklar Odessa Oblastı bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Nisan ayında Odessa Oblastı için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 20 mm yağış beklentisi ile 9 °C civarındadır. Odesa içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Ukrayna - diğer şehirlerdeki araçlar

Ukrayna genelinde Kyiv, Lviv ve Dnipro gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Odesa içindeki havalimanlarında araç kiralama

Odesa yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Odesa seyahatini planlamaya başla