Odesa, Odessa Oblastı içinde Araç Kiralama

Odesa, Odessa Oblastı içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Odesa, Ukrayna
5 Tem — 12 Tem
Aynı iade yeri
Odesa, Ukrayna
5.7 Sal
Öğle
12.7 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Odesa, Odessa Oblastı araç kiralama fırsatları

Odesa içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 341 - ₺ 827

Tüm Araç Türleri

₺ 482 - ₺ 2.278

₺ 570, Odesa, Ukrayna içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Odesa, Ukrayna içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 341 ile yılın geri kalan zamanından %41 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Odesa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %51 daha ucuzdur. Odesa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.


Odesa araç kiralama rehberi

Odesa, Odessa Oblastı için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Odesa içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Odesa seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

United International Car Rentals

Popüler Araç Türleri

Economy, Mini, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 708

En Popüler Model

Hyundai Accent
United International Car Rentals, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Odesa araç kiralama acentesidir. Budget ve Avis, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Odesa şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Mini ve Compact.
Odesa içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 708'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.448'den başlamasını bekleyebilirsin.
Hyundai Accent, son 7 gün içinde Odesa içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Volkswagen Passat araç modelini de tercih etmektedir.

Kiralık araç alış noktana yakın popüler cazibe merkezlerini bul

Odesa içindeki popüler araç kiralama noktalarına yakın olan bu cazibe merkezlerini ziyaret et

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Arcadia Beach7,1 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Arcadia Beach135,5 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Arcadia Beach5,5 km

Odesa içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Odesa içindeki en popüler oteller

Odesa içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Odesa içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Odesa seyahatinde en iyi fırsatları Budget tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. 2 konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 687 fiyat ile Budget araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Budget, Odesa, Ukrayna içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Odesa, Ukrayna içinde 2 konum bulabilirsin ve Odesa, Ukrayna içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 687 ödemeyi bekleyebilirsin.

Genellikle Odesa içinde Haziran ayında sıcaklık 19 °C civarında seyreder ve 50 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Haziran ayında Odessa Oblastı için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 50 mm yağış beklentisi ile 19 °C civarındadır. Odesa içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Odesa civarındaki popüler havalimanlarında yer alan araç kiralama şirketleri

Odesa civarındaki bu popüler havalimanlarında araç kirala

Ukrayna içindeki diğer kiralık araçları keşfet

Ukrayna içindeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Odesa seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Odesa içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

momondo, Odesa içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

Ücretsiz iptal, Odesa ve diğer tüm konumlar için momondo üzerinden filtrelenebilen bir politikadır. Şirketlerin bu seçeneği sunması konuma göre farklılık gösterebilir.

Evet. momondo üzerinden Odesa içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

Odesa dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

Evet. momondo, Odesa içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.