Odesa, Ukrayna Araç Kiralama

Ucuz Odesa, Ukrayna kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Odesa, Ukrayna
23 Eyl — 30 Eyl
Aynı iade yeri
Odesa, Ukrayna
23.9 Per
Öğle
30.9 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Odesa, Ukrayna araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 174 - ₺ 422

Tüm Araç Türleri

₺ 263 - ₺ 1.208

₺ 281, Odesa, Ukrayna içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Odesa, Ukrayna içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 174 ile yılın geri kalan zamanından %39 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Odesa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %52 daha ucuzdur. Odesa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Odesa Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Odesa Araç Kiralama Rehberi

Odesa, Ukrayna için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Arcadia Beach7,1 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Arcadia Beach135,5 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Arcadia Beach5,5 km

Odesa, Ukrayna ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Odesa Odessa havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Odesa Araç Kiralama

Eylül ayında, Odesa için 13 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Odesa içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Odesa içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Budget, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden biridir. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Odesa içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Odesa seyahatinde en iyi fırsatları Budget tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. 2 konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 351 fiyat ile Budget araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Odesa içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Budget, Odesa, Ukrayna içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Odesa, Ukrayna içinde 2 konum bulabilirsin ve Odesa, Ukrayna içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 351 ödemeyi bekleyebilirsin.

Odesa, Ukrayna içinde Eylül ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Odesa içinde Eylül ayında sıcaklık 16 °C civarında seyreder ve 30 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Eylül içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Odesa içinde Eylül ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Odesa içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Odesa içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Fiesta, kiralayabileceğin küçük araçlardandır.

Odesa içinde sıcaklıklar Odessa Oblastı bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Eylül ayında Odessa Oblastı için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 30 mm yağış beklentisi ile 16 °C civarındadır. Odesa içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Ukrayna - diğer şehirlerdeki araçlar

Ukrayna genelinde Kyiv, Lviv ve Dnipro gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Odesa içindeki havalimanlarında araç kiralama

Odesa yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Odesa seyahatini planlamaya başla