Guadalajara Araç Kiralama

Ucuz Guadalajara kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Guadalajara, Jalisco, Mexico
30 Oca — 6 Şub
Aynı iade yeri
Guadalajara, Jalisco, Mexico
30.1 Cts
Öğle
6.2 Cts
Öğle

Guadalajara Araç Kiralama Rehberi

Guadalajara için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Orta 5.2

36 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.1

33 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 3.4

32 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

5 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.7

4 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.6

14 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 3.8

19 yoruma göre


Guadalajara ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Guadalajara Miguel Hidal Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Guadalajara Araç Kiralama

Ocak ayında, şu ana kadar 1 momondo kullanıcısı Guadalajara için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Guadalajara içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, Sixt ve Hertz, Guadalajara içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Guadalajara içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Guadalajara içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Guadalajara içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Alamo, Sixt ve Hertz, Guadalajara içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Guadalajara için hız limiti nedir?

Guadalajara içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 70 km/saat olduğunu unutma. Guadalajara civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 120 km/saat'tir. Guadalajara içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.

Guadalajara, Meksika içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Guadalajara, Ocak ayında genellikle 10 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 15 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Guadalajara içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Guadalajara içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Guadalajara içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.

Guadalajara içinde sıcaklıklar Jalisco bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Guadalajara içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Jalisco çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 15 °C ve yağış miktarının Guadalajara civarında olmasını bekleyebilirler.


Meksika - diğer şehirlerdeki araçlar


Guadalajara seyahatini planlamaya başla