Puebla City Araç Kiralama

Ucuz Puebla City kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Puebla City, Puebla, Meksika
5 Ara — 12 Ara
Aynı iade yeri
Puebla City, Puebla, Meksika
5.12 Cts
Öğle
12.12 Cts
Öğle

Puebla City Araç Kiralama Rehberi

Puebla City için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.6

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.9

10 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.6

8 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.6

3 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.0

5 yoruma göre


Puebla City ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Meksiko Juarez Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Puebla City Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Puebla City içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Puebla City içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo, Avis ve Sixt gibi konumlarda sunulmaktadır. Puebla City içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Puebla City içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Puebla City için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Puebla City içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Puebla City için hız limiti nedir?

Puebla City hız limiti 70 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Puebla City çevresindeki yerleşim alanlarında 120 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.


Meksika - diğer şehirlerdeki araçlar


Puebla City seyahatini planlamaya başla