Meksiko Araç Kiralama

Ucuz Meksiko kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Meksiko, DF, Meksika
4 Mar — 11 Mar
Aynı iade yeri
Meksiko, DF, Meksika
4.3 Per
Öğle
11.3 Per
Öğle

Meksiko Araç Kiralama Rehberi

Meksiko için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Orta 4.3

30 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.0

45 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 3.8

37 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 3.6

32 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 3.5

61 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 3.4

50 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.9

40 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.2

4 yoruma göre


Meksiko ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Meksiko Juarez Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Meksiko Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Meksiko içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Meksiko içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Meksiko içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Meksiko içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Alamo, Hertz ve Budget dahil olmak üzere Meksiko içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Meksiko için hız limiti nedir?

Meksiko hız limiti 70 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Meksiko çevresindeki yerleşim alanlarında 120 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Meksiko, Meksika içinde Şubat ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Meksiko içinde Şubat ayında sıcaklık 15 °C civarında seyreder ve 0 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Şubat içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Meksiko içinde hava durumu Şubat ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Meksiko içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.


Meksika - diğer şehirlerdeki araçlar


Meksiko seyahatini planlamaya başla