Bourgoin-Jallieu Araç Kiralama

Ucuz Bourgoin-Jallieu kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Bourgoin-Jallieu, França
10 Ara — 17 Ara
Aynı iade yeri
Bourgoin-Jallieu, França
10.12 Per
Öğle
17.12 Per
Öğle

Bourgoin-Jallieu ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Lyon Lyon-Saint Exupéry Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Bourgoin-Jallieu Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Bourgoin-Jallieu içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Avis ve Hertz, Bourgoin-Jallieu içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Bourgoin-Jallieu içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Bourgoin-Jallieu içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Bourgoin-Jallieu içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Avis, Hertz ve ADA gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Bourgoin-Jallieu için hız limiti nedir?

Bourgoin-Jallieu hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Bourgoin-Jallieu çevresindeki yerleşim alanlarında 80 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.


Bourgoin-Jallieu seyahatini planlamaya başla