Buenos Aires, Arjantin Araç Kiralama

Ucuz Buenos Aires, Arjantin kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Buenos Aires, Arjantin
23 Eyl — 30 Eyl
Aynı iade yeri
Buenos Aires, Arjantin
23.9 Per
Öğle
30.9 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Buenos Aires Araç Kiralama Rehberi

Buenos Aires, Arjantin için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

9,6

Konfor

8,8

Genel

8,4

Alış/İade

6,8

Fiyat-kalite dengesi

7,6
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

7,0
Genel bakış

Temizlik

7,4

Konfor

6,2

Genel

6,6

Alış/İade

7,2

Fiyat-kalite dengesi

6,4
Genel bakış

Temizlik

3,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

2,0

Buenos Aires, Arjantin ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Buenos Aires Ministro Pistarini Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Buenos Aires Araç Kiralama

Eylül ayında, Buenos Aires için 2.324 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Buenos Aires içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Budget, Alamo ve Hertz, Buenos Aires içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Buenos Aires içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Buenos Aires, Arjantin içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Buenos Aires için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Buenos Aires içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Buenos Aires, Arjantin için hız limiti nedir?

Buenos Aires içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 70 km/saat olduğunu unutma. Buenos Aires civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 110 km/saat'tir. Buenos Aires içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 130 km/saat'tir.

Buenos Aires içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Ford Focus ve Hyundai i10, Buenos Aires içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Buenos Aires içinde Ford Focus kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 562 ve günlük en düşük ₺ 148 fiyata buldu. Hyundai i10 kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 133 ve ortalama fiyat günlük ₺ 305 civarındadır.

Buenos Aires içinde hangi araç kiralama şirketi Audi A4 model araca sahip?

Avis acentesi, günlük ortalama ₺ 732'ye Buenos Aires içinde Audi A4 model araçlar sunuyor. Buenos Aires içinde Audi A4 model kiralık araç müsaitliği farklılık göstermektedir. Bu sebeple kiralık araç rezervasyonunu son dakikada yapmaya çalış.

Buenos Aires, Arjantin içinde Eylül ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Buenos Aires içinde Eylül ayında sıcaklık 14 °C civarında seyreder ve 60 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Eylül içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Buenos Aires içinde Eylül ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Buenos Aires içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Buenos Aires içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Hyundai i10, Class Mini Car ve Renault Clio, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.


Buenos Aires seyahatini planlamaya başla