Buenos Aires Araç Kiralama

Ucuz Buenos Aires kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Buenos Aires, Arjantin
5 Ara — 12 Ara
Aynı iade yeri
Buenos Aires, Arjantin
5.12 Cts
Öğle
12.12 Cts
Öğle

Buenos Aires Araç Kiralama Rehberi

Buenos Aires için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.1

4 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.0

19 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

6 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.4

23 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.7

5 yoruma göre


Buenos Aires ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Buenos Aires Ministro Pistarini Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Buenos Aires Araç Kiralama

Kasım ayında, Buenos Aires için 1 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Buenos Aires içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, Enterprise ve Avis, Buenos Aires içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Buenos Aires içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Buenos Aires içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Buenos Aires için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Buenos Aires içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Buenos Aires için hız limiti nedir?

Buenos Aires içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 70 km/saat olduğunu unutma. Buenos Aires civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 110 km/saat'tir. Buenos Aires içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 130 km/saat'tir.


Buenos Aires seyahatini planlamaya başla