San Carlos De Bariloche Araç Kiralama

Ucuz San Carlos De Bariloche kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

San Carlos De Bariloche, Arjantin
4 Ara — 11 Ara
Aynı iade yeri
San Carlos De Bariloche, Arjantin
4.12 Cum
Öğle
11.12 Cum
Öğle

San Carlos De Bariloche Araç Kiralama Rehberi

San Carlos De Bariloche için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.5

36 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.6

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

3 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.6

2 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre


San Carlos De Bariloche ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve San Carlos De Bariloche Bariloche Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

San Carlos De Bariloche Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için San Carlos De Bariloche içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat San Carlos De Bariloche içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. National, Sixt ve Budget, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

San Carlos De Bariloche içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda San Carlos De Bariloche için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin San Carlos De Bariloche içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

San Carlos De Bariloche için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde San Carlos De Bariloche için hız sınırı: 70 km/saat. San Carlos De Bariloche ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 110 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini San Carlos De Bariloche içinde bir otobanda bulursan genellikle 130 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.


San Carlos De Bariloche seyahatini planlamaya başla