Brooklyn, New York Araç Kiralama

Ucuz Brooklyn, NY kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Brooklyn, NY, ABD
1 Ara — 8 Ara
Aynı iade yeri
Brooklyn, NY, ABD
1.12 Çar
Öğle
8.12 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

Brooklyn Araç Kiralama Rehberi

Brooklyn, NY için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

7,5

Genel

7,0

Alış/İade

7,0

Fiyat-kalite dengesi

6,8
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

7,2

Genel

6,3

Alış/İade

6,1

Fiyat-kalite dengesi

6,3
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,8

Genel

6,1

Alış/İade

5,8

Fiyat-kalite dengesi

6,2
Genel bakış

Temizlik

8,9

Konfor

9,1

Genel

8,7

Alış/İade

8,2

Fiyat-kalite dengesi

8,6
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,5

Genel

8,4

Alış/İade

8,4

Fiyat-kalite dengesi

7,9
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

8,6

Genel

8,3

Alış/İade

8,3

Fiyat-kalite dengesi

7,6
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

8,8

Genel

7,7

Alış/İade

7,9

Fiyat-kalite dengesi

7,7
Genel bakış

Temizlik

6,7

Konfor

6,9

Genel

6,3

Alış/İade

6,6

Fiyat-kalite dengesi

6,4

Brooklyn, NY ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve New York John F Kennedy Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Brooklyn Araç Kiralama

Kasım ayında, Brooklyn için 3.167 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Brooklyn içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Brooklyn içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Avis, Budget ve Hertz, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Brooklyn içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Brooklyn içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki konumunda Budget ile kiralayabilirsin. ₺ 404, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 628 ödemeyi bekleyebilirsin.

Brooklyn, NY içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Brooklyn içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Avis, Budget ve Hertz dahil olmak üzere Brooklyn içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Brooklyn içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Brooklyn, NY içinde 1 konum bulunmaktadır. Bu Budget noktalarında momondo kullanıcıları genellikle günlük ₺ 628'den kiralık araç bulmaktadır.

Brooklyn, NY için hız limiti nedir?

Brooklyn hız limiti 40 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Brooklyn çevresindeki yerleşim alanlarında 120 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Brooklyn içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Hyundai Accent ve Hyundai Elantra, Brooklyn içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Brooklyn içinde Hyundai Accent kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 1.027 ve günlük en düşük ₺ 135 fiyata buldu. Hyundai Elantra kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 147 ve ortalama fiyat günlük ₺ 987 civarındadır.

Brooklyn içinde hangi araç kiralama şirketi Mercedes-Benz C-Class model araca sahip?

Sixt, Brooklyn içinde Mercedes-Benz C-Class model araç sunan en popüler araç kiralama şirketidir. Brooklyn içinde Mercedes-Benz C-Class model araçlar için Sixt acentesinin sunduğu günlük fiyatlar Sixt civarındadır.Mercedes-Benz C-Class model araç kiralayamazsan Sixt acentesi Brooklyn içinde Volvo XC90 model ve diğer Lüks kiralık araçlar sunmaktadır.

Brooklyn, NY içinde Kasım ayında hava durumu nasıldır?

Kasım ayında Brooklyn içinde sıcaklıklar 9 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 95 mm civarındadır. Bu bilgi Brooklyn içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Kasım içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Brooklyn içinde Kasım ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Brooklyn içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Brooklyn içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Hyundai Accent, Ford Fiesta ve Ford Focus, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Brooklyn içinde sıcaklıklar New York bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Brooklyn içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Kasım ayında New York içinde sıcaklıkların 7 °C ve yağış ihtimalinin 94,3 mm civarında olduğunu unutma.