Washington, District of Columbia Araç Kiralama

Ucuz Washington, DC kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Washington, DC, ABD
13 May — 20 May
Aynı iade yeri
Washington, DC, ABD
13.5 Per
Öğle
20.5 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Washington Araç Kiralama Rehberi

Washington, DC için tüm büyük araç kiralama şirketleri
6,3
İyi
260 yorum6 konum
Genel bakış

Temizlik

6,9

Konfor

6,8

Genel

6,1

Alış/İade

5,8

Fiyat-kalite dengesi

6,3
6,2
İyi
147 yorum5 konum
Genel bakış

Temizlik

6,9

Konfor

6,8

Genel

5,8

Alış/İade

5,8

Fiyat-kalite dengesi

6,0
7,8
İyi
42 yorum2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

8,3

Genel

7,8

Alış/İade

7,1

Fiyat-kalite dengesi

7,4
7,4
İyi
69 yorum8 konum
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

7,5

Genel

7,3

Alış/İade

7,3

Fiyat-kalite dengesi

7,4
6,7
İyi
73 yorum5 konum
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

7,2

Genel

6,4

Alış/İade

6,0

Fiyat-kalite dengesi

7,0
9,1
Mükemmel
6 yorum2 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

9,3

Genel

9,3

Alış/İade

8,3

Fiyat-kalite dengesi

8,6
0,0
Berbat
2 konum
0,0
Berbat
1 konum

Washington, DC ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Washington Dulles Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Washington Araç Kiralama

Mayıs ayında, şu ana kadar 39 momondo kullanıcısı Washington için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Washington içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Alamo, Enterprise ve Avis, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Washington içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Washington içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Washington içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren Alamo sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 441 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Washington içinde günlük ₺ 256 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Washington, DC içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Washington içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Alamo, Enterprise ve Avis dahil olmak üzere Washington içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Haziran ayında Washington içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Haziran ayında Washington seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Haziran ayında Washington ortalama olarak 94 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 27 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Washington içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.186'dir.

Washington içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Alamo, Washington, DC içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Washington, DC içinde 2 konum bulabilirsin ve Washington, DC içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 441 ödemeyi bekleyebilirsin.

Washington, DC için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Washington için hız sınırı: 40 km/saat. Washington ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 120 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Washington içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Washington, DC içinde Mayıs ayında hava durumu nasıldır?

Mayıs ayında Washington içinde sıcaklıklar 19 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 102 mm civarındadır. Bu bilgi Washington içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Mayıs içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Washington içinde sıcaklıklar genellikle Mayıs ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Washington içinde sıcaklıklar District of Columbia bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Mayıs ayında Washington içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya District of Columbia çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 19 °C ve yağış miktarının Washington civarında olmasını bekleyebilirler.


Washington seyahatini planlamaya başla