Washington, District of Columbia Araç Kiralama

Ucuz Washington, DC kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Washington, DC, ABD
11 Ara — 18 Ara
Aynı iade yeri
Washington, DC, ABD
11.12 Cmt
Öğle
18.12 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo'da bulunan Washington, District of Columbia araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 457 - ₺ 1.303

Tüm Araç Türleri

₺ 666 - ₺ 2.148

₺ 532, Washington, ABD içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Washington, ABD içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 457 ile yılın geri kalan zamanından %15 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Washington içindeki ortalama bir kiralık araçtan %35 daha ucuzdur. Washington içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Washington Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 638, Washington, ABD içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Washington, ABD içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Ağustos ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 472 ile yılın geri kalan zamanından %27 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Washington içindeki ortalama bir kiralık araçtan %22 daha ucuzdur. Washington içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Washington Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 575, Washington, ABD içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Washington, ABD içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 493 ile yılın geri kalan zamanından %15 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Washington içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha ucuzdur. Washington içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Washington SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Washington Araç Kiralama Rehberi

Washington, DC için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,3

Konfor

8,4

Genel

8,3

Alış/İade

8,2

Fiyat-kalite dengesi

8,2
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

7,7

Genel

7,1

Alış/İade

6,8

Fiyat-kalite dengesi

7,4
Genel bakış

Temizlik

7,4

Konfor

7,4

Genel

6,8

Alış/İade

6,8

Fiyat-kalite dengesi

6,9
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

7,2

Genel

6,6

Alış/İade

6,3

Fiyat-kalite dengesi

6,7
Genel bakış

Temizlik

8,8

Konfor

8,8

Genel

8,4

Alış/İade

8,1

Fiyat-kalite dengesi

8,3
Genel bakış

Temizlik

9,2

Konfor

9,0

Genel

8,8

Alış/İade

8,4

Fiyat-kalite dengesi

8,5

Washington, DC ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Washington Dulles Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Washington Araç Kiralama

Aralık ayında, şu ana kadar 5 momondo kullanıcısı Washington için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Washington içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Enterprise, Avis ve Budget, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Washington içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Washington içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Washington içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren Alamo sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 726 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Washington içinde günlük ₺ 421 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Washington, DC içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Washington içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Enterprise, Avis ve Budget dahil olmak üzere Washington içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Ocak ayında Washington içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Ocak ayında Washington seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Ocak ayında Washington ortalama olarak 66 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 4 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Washington içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.951'dir.

Washington içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Alamo, Washington, DC içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Washington, DC içinde 2 konum bulabilirsin ve Washington, DC içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 726 ödemeyi bekleyebilirsin.

Washington, DC için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Washington için hız sınırı: 40 km/saat. Washington ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 120 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Washington içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Washington, DC içinde Aralık ayında hava durumu nasıldır?

Aralık ayında Washington içinde sıcaklıklar 4 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 79 mm civarındadır. Bu bilgi Washington içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Aralık içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Washington içinde hava durumu Aralık ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Washington içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Washington içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Focus ve Class Compact SUV, kiralayabileceğin küçük araçlardandır.

Washington içinde sıcaklıklar District of Columbia bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Aralık ayında Washington içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya District of Columbia çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 4 °C ve yağış miktarının Washington civarında olmasını bekleyebilirler.


Washington seyahatini planlamaya başla