En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Washington, District of Columbia araba kiralama

Washington, District of Columbia içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
16.6 Paz
23.6 Paz

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Washington, District of Columbia kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Washington, District of Columbia içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Washington içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Washington içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Washington içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Washington içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Thrifty acentesinden bulunmaktadır. Thrifty ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 1.274 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Washington içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.570'dir.

Washington içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

13 konum ile Free2Move, Washington içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Washington içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Washington içinde araç kiralarken çoğu kullanıcımız günlük ortalama ₺ 2.101 fiyata Mazda CX-5 kiralık araçları tercih ediyor. Chevrolet Spark, ikinci sırada yer alan en popüler kiralık araç modeli ve günlük kiralama fiyatı ortalama ₺ 1.870. Kullanıcılarımız, Washington içinde günlük ₺ 1.330 gibi düşük bir fiyata Mazda CX-5 ve günlük ₺ 1.866 gibi düşük bir fiyata Chevrolet Spark model kiralık araçlar buldu.

momondo'da bulunan Washington, District of Columbia araç kiralama fırsatları

Washington içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.077 - ₺ 2.738

Tüm Araç Türleri

₺ 1.432 - ₺ 3.288

₺ 2.053, Washington, ABD içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Washington, ABD içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.077 ile yılın geri kalan zamanından %48 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Washington içindeki ortalama bir kiralık araçtan %10 daha ucuzdur. Washington içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Washington küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.105, Washington, ABD içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Washington, ABD içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.207 ile yılın geri kalan zamanından %43 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Washington içindeki ortalama bir kiralık araçtan %7 daha ucuzdur. Washington içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Washington standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.609, Washington, ABD içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Washington, ABD içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.325 ile yılın geri kalan zamanından %50 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Washington içindeki ortalama bir kiralık araçtan %14 daha pahalı. Washington içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Washington büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.025, Washington, ABD içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Washington, ABD içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.187 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Washington içindeki ortalama bir kiralık araçtan %11 daha ucuzdur. Washington içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Washington SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.914, Washington, ABD içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Washington, ABD içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.557 ile yılın geri kalan zamanından %19 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Washington içindeki ortalama bir kiralık araçtan %16 daha ucuzdur. Washington içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Washington lüks araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Fiat Tipo
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 3.172

9 Tem - 11 Tem
Fiat Tipo

Washington araç kiralama rehberi

Washington, District of Columbia için tüm büyük araç kiralama şirketleri

National

3 konum
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

9,0

Genel

9,0

Alış Yeri/İade Yeri

9,0

Value

8,5

Enterprise Rent-A-Car

9 konum
Genel bakış

Temizlik

7,9

Konfor

8,0

Genel

7,7

Alış Yeri/İade Yeri

7,7

Value

7,6

Alamo

2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,1

Konfor

8,0

Genel

7,6

Alış Yeri/İade Yeri

6,9

Value

7,4

Thrifty

2 konum
Genel bakış

Temizlik

7,4

Konfor

7,3

Genel

6,8

Alış Yeri/İade Yeri

6,7

Value

6,7
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,2

Genel

6,3

Alış Yeri/İade Yeri

6,4

Value

6,9

Budget

6 konum
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,8

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

6,3

Hertz

6 konum
Genel bakış

Temizlik

6,2

Konfor

6,2

Genel

5,4

Alış Yeri/İade Yeri

5,2

Value

5,5

Easirent

1 konum

Washington içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Washington seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Budget

Popüler Araç Türleri

SUV, Intermediate, Standard

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.528

En Popüler Model

Mazda CX-5
Budget, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Washington araç kiralama acentesidir. Thrifty ve Dollar, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Washington şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: SUV, Intermediate ve Standard.
Washington içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.528'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 2.045'den başlamasını bekleyebilirsin.
Mazda CX-5, son 7 gün içinde Washington içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Chevrolet Spark araç modelini de tercih etmektedir.

Washington içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Washington içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Washington, District of Columbia içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

₺ 3.001 gibi düşük fiyatlardan başlayan ucuz fırsatlar dahil olmak üzere Temmuz ayı için Washington içinde hafta sonu araç kiralamanın maaliyeti ₺ 3.001 tutmaktadır. Washington içinde bir hafta kiralama için ₺ 2.851, normal bir fırsat fakat Temmuz ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 2.851 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Washington, District of Columbia içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Washington içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Budget, Hertz ve Enterprise Rent-A-Car dahil olmak üzere Washington içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Temmuz ayında Washington içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Washington için Temmuz ayında sıcaklıklar 26 °C civarında seyretmektedir - üstü açılır bir araba kiralamak için son derece uygun. Washington içinde Temmuz ayı boyunca sadece 74 mm yağış miktarı ile üstü açılır bir araç ile sokaklarda gezinmenin gerçek keyfine varabilirsin. Seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmenin yine de faydası olacağını hatırlatalım. Washington içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 4.167'dir.

Washington, District of Columbia için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Washington için hız sınırı: 40 km/saat. Washington ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 120 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Washington içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Washington içinde hangi araç kiralama şirketi Tesla Model Y model araca sahip?

Washington, DC içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Washington içinde sıcaklıklar 24 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 97 mm civarındadır. Bu bilgi Washington içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Washington içinde sıcaklıklar District of Columbia bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Washington içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya District of Columbia çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 24 °C ve yağış miktarının Washington civarında olmasını bekleyebilirler.

momondo Washington içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Washington içindeki araçlar için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Washington içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Washington içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 60 operatör mevcuttur.

Washington içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Washington dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Washington içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Washington içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Washington içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo, Washington içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, Washington içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

Washington içinde kiralık araç araması yaptığında momondo sana sonuçları gösterir ve filtrelerimizi kullanarak en iyi fırsatı bulmana olanak tanır; aramanı, araç sınıfına, fiyata, acentelere ve farklı politikalara göre daraltabilirsin.

momondo, Washington içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Washington içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

momondo üzerinden Washington içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. Adil yakıt politikası, Washington dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

momondo üzerinden Washington içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Washington dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Washington içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Washington seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
16.6 Paz
Öğlen
23.6 Paz
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Washington konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Washington'da popüler kiralık araç acenteleri