Modena, İtalya Araç Kiralama

Ucuz Modena, İtalya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Modena, Modena, İtalya
4 Eki — 11 Eki
Aynı iade yeri
Modena, Modena, İtalya
4.10 Pzt
Öğle
11.10 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Modena Araç Kiralama Rehberi

Modena, İtalya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

4,0

Konfor

6,0

Genel

4,0

Alış/İade

4,0

Fiyat-kalite dengesi

6,0

Modena, İtalya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Venedik Marco Polo Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Modena Araç Kiralama

Eylül ayında, Modena için şu ana kadar momondo üzerinden 981 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Modena içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Modena içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Hertz, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden biridir. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Modena, İtalya için hız limiti nedir?

Modena içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Modena civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Modena içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

momondo Eylül içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Modena içinde Eylül ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Modena içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.

Modena içinde sıcaklıklar Emilia-Romagna bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Eylül ayında Modena içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Emilia-Romagna genelinde sıcaklıkların genellikle 19 °C ve yağış miktarının 64,5 mm olduğunu bilmen önemli.


Modena içindeki havalimanlarında araç kiralama

Modena yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Modena seyahatini planlamaya başla