Modena Araç Kiralama

Ucuz Modena kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Modena, İtalya
24 Oca — 31 Oca
Aynı iade yeri
Modena, İtalya
24.1 Paz
Öğle
31.1 Paz
Öğle

Modena Araç Kiralama Rehberi

Modena için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.2

3 yoruma göre


Modena ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Venedik Marco Polo Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Modena Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Modena içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Modena içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Avis, Hertz ve Europcar, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Modena içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Modena için Avis, Hertz ve keddy by Europcar gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Modena içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Modena için hız limiti nedir?

Modena içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Modena civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Modena içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Modena içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Modena içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.

Modena içinde sıcaklıklar Emilia-Romagna bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Modena içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Emilia-Romagna genelinde sıcaklıkların genellikle 2 °C ve yağış miktarının 45,5 mm olduğunu bilmen önemli.


Modena seyahatini planlamaya başla