Nuremberg Araç Kiralama

Ucuz Nuremberg kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Nuremberg, Almanya
10 Ara — 17 Ara
Aynı iade yeri
Nuremberg, Almanya
10.12 Per
Öğle
17.12 Per
Öğle

Nuremberg Araç Kiralama Rehberi

Nuremberg için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.8

4 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.9

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.6

6 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.1

17 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.7

11 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

5 yoruma göre


Nuremberg ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Nürnberg Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Nuremberg Araç Kiralama

Aralık ayında, Nuremberg için 11 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Nuremberg içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Nuremberg içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Enterprise, Sixt ve Avis, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Nuremberg içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Nuremberg için Enterprise, Sixt ve Avis gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Nuremberg içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Ocak ayında Nuremberg içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Ocak ayında Nuremberg seyahatine çıkacaksan hava durumuna hazırlıklı olmak için en uygun seçenek bir SUV kiralamak olacaktır. SUV, Ocak ayında 30 mm yağış olan ve sıcaklıkların genellike 0 °C civarında seyrettiği Nuremberg için mükemmel bir araç türüdür. SUV, dört çeker özelliği sayesinde karlı ve buzlu koşullar için idealdir. Nuremberg içinde SUV bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 421'dir.

Nuremberg için hız limiti nedir?

Nuremberg içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Nuremberg civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 100 km/saat, otobanda ise Rehber'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.


Nuremberg seyahatini planlamaya başla