Nuremberg, Almanya Araç Kiralama

Ucuz Nuremberg, Almanya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Nuremberg, Almanya
15 Nis — 22 Nis
Aynı iade yeri
Nuremberg, Almanya
15.4 Per
Öğle
22.4 Per
Öğle

Nuremberg Araç Kiralama Rehberi

Nuremberg, Almanya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.8

4 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.9

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.6

6 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.1

17 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.7

11 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

5 yoruma göre


Nuremberg, Almanya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Nürnberg Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Nuremberg Araç Kiralama

Nisan ayında, Nuremberg için 11 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Nuremberg içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Nuremberg içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Enterprise, Sixt ve Avis, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Nuremberg, Almanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Nuremberg için Enterprise, Sixt ve Avis gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Nuremberg içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Nuremberg, Almanya için hız limiti nedir?

Nuremberg içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Nuremberg civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 100 km/saat, otobanda ise Rehber'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Nuremberg, Almanya içinde Nisan ayında hava durumu nasıldır?

Nuremberg, Nisan ayında genellikle 40 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 8 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Nuremberg içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Nisan içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Nuremberg içinde hava durumu Nisan ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Nuremberg içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Nuremberg içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Focus Wagon, Volkswagen Polo ve Ford Fiesta, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Nuremberg içinde sıcaklıklar Bavyera bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Nisan ayında Bavyera için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 56,7 mm yağış beklentisi ile 7 °C civarındadır. Nuremberg içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Bavyera içindeki diğer kiralık araçları keşfet

Bavyera içinde Augsburg, Erlangen ve Freilassing gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Nuremberg seyahatini planlamaya başla