En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Nuremberg, Bavyera araba kiralama

Nuremberg, Bavyera içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
19.6 Çar
26.6 Çar

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Nuremberg, Bavyera kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Nuremberg, Bavyera içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Kompakt₺ 1.069/day
Orta₺ 1.122/day
Standart₺ 1.228/day
Premium₺ 1.641/day
Acentenin seçimi₺ 1.052/day
Kompakt istasyon kasa₺ 1.205/day
Kompakt SUV₺ 1.281/day
Orta sınıf SUV₺ 1.337/day
Orta boy istasyon kasa₺ 1.522/day
Premium istasyon kasa₺ 1.738/day
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Nuremberg içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Nuremberg içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Nuremberg içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Nuremberg içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Flex To Go acentesinden bulunmaktadır. Flex To Go ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 824 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Nuremberg içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.395'dir.

Nuremberg içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

10 konum ile Sixt, Nuremberg içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Nuremberg içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Nuremberg içinde Nissan Qashqai kiralıyor ve Volkswagen Tiguan en popüler ikinci seçenek. Nissan Qashqai kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 2.859 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Nuremberg içinde günlük ₺ 1.702 gibi düşük bir fiyattan kiralık Nissan Qashqai araçlar buldu. Nuremberg içinde Volkswagen Tiguan kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 2.092 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 1.395'dir.

momondo'da bulunan Nuremberg, Bavyera araç kiralama fırsatları

Nuremberg içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.010 - ₺ 2.135

Tüm Araç Türleri

₺ 1.573 - ₺ 3.310

₺ 1.724, Nuremberg, Almanya içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Nuremberg, Almanya içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.010 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Nuremberg içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha ucuzdur. Nuremberg içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Nuremberg küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.395, Nuremberg, Almanya içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Nuremberg, Almanya içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Temmuz ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.487 ile yılın geri kalan zamanından %38 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Nuremberg içindeki ortalama bir kiralık araçtan %5 daha pahalı. Nuremberg içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Nuremberg standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.378, Nuremberg, Almanya içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Nuremberg, Almanya içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Haziran ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.783 ile yılın geri kalan zamanından %26 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Nuremberg içindeki ortalama bir kiralık araçtan %4 daha pahalı. Nuremberg içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Nuremberg büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.351, Nuremberg, Almanya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Nuremberg, Almanya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.232 ile yılın geri kalan zamanından %48 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Nuremberg içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha pahalı. Nuremberg içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Nuremberg SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Ford Focus
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 1.069

10 Tem - 17 Tem
Ford Focus
Peugeot 301
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 1.149

18 Haz - 18 Tem
Peugeot 301

Nuremberg araç kiralama rehberi

Nuremberg, Bavyera için tüm büyük araç kiralama şirketleri

keddy by Europcar

5 konum

Alamo

1 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

9,3

Alış Yeri/İade Yeri

9,3

Value

10,0

Enterprise Rent-A-Car

3 konum
Genel bakış

Temizlik

6,7

Konfor

6,7

Genel

6,3

Alış Yeri/İade Yeri

5,1

Value

6,7

Hertz

5 konum

Europcar

5 konum

Budget

2 konum

Sixt

10 konum
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

6,9

Genel

5,8

Alış Yeri/İade Yeri

5,8

Value

5,8

Nuremberg içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Nuremberg seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

Popüler Araç Türleri

Compact, Economy, Mini

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 824

En Popüler Model

Nissan Qashqai
Son 72 saat içinde Nuremberg şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Compact, Economy ve Mini.
Nuremberg içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 824'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.395'den başlamasını bekleyebilirsin.
Nissan Qashqai, son 7 gün içinde Nuremberg içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Volkswagen Tiguan araç modelini de tercih etmektedir.

Nuremberg içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Nuremberg içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Nuremberg, Almanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Nuremberg için Alamo, Enterprise Rent-A-Car ve Flex To Go gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Nuremberg içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Nuremberg, Almanya için hız limiti nedir?

Nuremberg içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Nuremberg civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 100 km/saat, otobanda ise Rehber'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Nuremberg içinde hangi araç kiralama şirketi Ford Transit Connect model araca sahip?

Nuremberg, Almanya içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Nuremberg, Haziran ayında genellikle 60 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 16 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Nuremberg içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

Nuremberg içinde sıcaklıklar Bavyera bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Bavyera için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 90 mm yağış beklentisi ile 15 °C civarındadır. Nuremberg içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.

momondo Nuremberg içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Nuremberg içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Nuremberg içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Nuremberg içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 78.

Nuremberg içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Nuremberg dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Nuremberg içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Nuremberg içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Nuremberg içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo, Nuremberg içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, Nuremberg içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Nuremberg içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

momondo, Nuremberg içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, sadece ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını öne çıkaran bir filtreye sahiptir. Bu filtre, Nuremberg içindeki araçlar dahil momondo üzerinden yapılan tüm araç kiralama aramalarında mevcuttur.

momondo üzerinden Nuremberg içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo üzerinden Nuremberg içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

momondo üzerinden Nuremberg içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. Nuremberg içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden Nuremberg içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. momondo, Nuremberg içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Nuremberg seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
19.6 Çar
Öğlen
26.6 Çar
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Nuremberg konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun