Las Vegas içinde Hertz araç kiralama

Las Vegas içindeki Hertz kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Las Vegas, NV, ABD
5 Şub — 12 Şub
Aynı iade yeri
Las Vegas, NV, ABD
5.2 Cmt
Öğle
12.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Las Vegas - Hertz şubeleri

Aşağıdan Las Vegas içindeki tüm Hertz kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

5,8

Konfor

5,7

Genel

4,8

Value

5,1

Las Vegas içindeki Hertz kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Las Vegas içinde Hertz acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  KOVİD-19 boyunca Las Vegas içinde Hertz acentesinden araç kiralarken içinin rahat etmesi için şirket, araçlarında ve kiosklarda gelişmiş temizlik gibi ek önlemler almaktadır. Hertz ayrıca, ek koruyucu önlemler dahi olmak üzeer aşağıdaki politikaları uygulamaktadır:
  • Temizlenen tüm kiralık araçlarda "Gold Standard Clean" mührü
  • Gelişmiş çalışan eğitimi

 • Hertz acentesinin Las Vegas Harry Reid Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Evet, Hertz, Las Vegas Harry Reid Havalimanı içinde 7135 Gilespie Street konumunda olmak üzere 1 noktada hizmet vermektedir.

 • Hertz, Las Vegas içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Evet. Hertz, Las Vegas içindeki kiralık araçlar için ücretsiz iptal seçeneği sunuyor fakat son dakika yapılan iptallerde ücret kesilebilir. Ücretler ve iptal politikaları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsan Hertz - Las Vegas şubelerinden birini arayabilirsin. Konumlar sekmesinin altından telefon numaraları listesini görmek için buraya tıkla.

 • Las Vegas içinde kaç tane Las Vegas araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Hertz, Las Vegas içinde 25 araç kiralama noktasında hizmet vermektedir. 5905 W Sahara Ave Unit A, kullanıcı verilerimize göre en popüler konumdur. Geçtiğimiz 12 ay içinde kullanıcılarımız (%22 oranında) Las Vegas içinde Hertz acentesinden araç kiralarken Hertz - 5905 W Sahara Ave Unit A konumundan kiralamayı tercih etti.


ABD genelindeki diğer şehirlerde Hertz araçları

Los Angeles, New York ve San Francisco gibi ABD genelindeki diğer popüler şehirlerde Hertz araç kiralama fırsatlarını bul