Ponce Araç Kiralama

Ucuz Ponce kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Ponce, Portoriko
4 Ara — 11 Ara
Aynı iade yeri
Ponce, Portoriko
4.12 Cum
Öğle
11.12 Cum
Öğle

Ponce Araç Kiralama Rehberi

Ponce için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.8

14 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.9

20 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.7

27 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

23 yoruma göre


Ponce ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve San Juan Luis Munoz Marin Intl Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Ponce Araç Kiralama

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Ponce içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Enterprise, Avis ve Budget, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Ponce içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Ponce içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Ponce için Enterprise, Avis ve Budget gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Ponce içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.


Ponce seyahatini planlamaya başla